• |
  • |
  • Konkursy
  • SKLEP
Ostatnia Tawerna
  • Fantasy
  • Science Fiction
  • Horror
  • Superheroes
Ostatnia Tawerna
  • Wieści
    • Wszystkie aktualności z fantastyki
      Najnowsze artykuły - Wszystkie aktualności z fantastyki
      "Odrodzona jako czarny w grze otome" - tom piąty już wkrótce "Odrodzona jako czarny w grze otome" - tom piąty już wkrótce
      Animowany Batman może powrócić. HBO Max ma wypuścić sequel Animowany Batman może powrócić. HBO Max ma wypuścić sequel
      Ogłoszono datę premiery filmu "Wonka". Wkrótce ruszy produkcja Ogłoszono datę premiery filmu "Wonka". Wkrótce ruszy produkcja
      Premiera książki "Virion. Zamek" już 27 stycznia! Premiera książki "Virion. Zamek" już 27 stycznia!
    • Filmy i seriale fantasy
    • Gry komputerowe fantasy
    • Książki i komiksy fantasy
    • Wydarzenia i konwenty o fantastyce
  • Gry
    • Wszystko o grach fantasy
      Najnowsze artykuły - Gry komputerowe
      Porozbijajmy się maluchem po Berlinie! – recenzja gry „Electro Ride” Porozbijajmy się maluchem po Berlinie! – recenzja gry „Electro Ride”
      Dawno temu świat był inny - recenzja „Chronos: Before the Ashes” Dawno temu świat był inny - recenzja „Chronos: Before the Ashes”
      Najważniejsze gry i wydarzenia 2020 roku Najważniejsze gry i wydarzenia 2020 roku
      Dragon Age 4  – Twórcy publikują nowy Concept Art Dragon Age 4 – Twórcy publikują nowy Concept Art
    • Aktualności z gier komputerowych
    • Publicystyka, artykuły o grach
    • Recenzje gier komputerowych
    • Retrogranie, artykuły o grach retro
    • Sprzęt komputerowy
  • Gry bez prądu
    Najnowsze artykuły - Gry bez prądu: gry planszowe, karciane, RPG
    To był rok planszówek! – redakcyjne zestawienie najlepszych gier w 2020 roku. To był rok planszówek! – redakcyjne zestawienie najlepszych gier w 2020 roku.
    Na aferę! – recenzja gry planszowej „Watergate” Mathiasa Cramera Na aferę! – recenzja gry planszowej „Watergate” Mathiasa Cramera
    Genialna polska zręcznościówka - recenzja gry planszowej „Palec Boży” Genialna polska zręcznościówka - recenzja gry planszowej „Palec Boży”
    PartyTura, czyli muzyczna gra w ciszy – recenzja gry planszowej PartyTura, czyli muzyczna gra w ciszy – recenzja gry planszowej
  • Filmy i seriale
    • Wszystko o fantastycznych filmach
      Najnowsze artykuły - Filmy i seriale fantasy
      Gdy niebo spada na głowy. Recenzja 5. sezonu „The Expanse” (odc. 1-6) Gdy niebo spada na głowy. Recenzja 5. sezonu „The Expanse” (odc. 1-6)
      Słodko-gorzkie zakończenie – Recenzja 4. sezonu „Chilling Adventures of Sabrina” Słodko-gorzkie zakończenie – Recenzja 4. sezonu „Chilling Adventures of Sabrina”
      Anulowane – a szkoda! „Terminator: Kroniki Sary Connor” Anulowane – a szkoda! „Terminator: Kroniki Sary Connor”
      [RETROSEANS] Mój sąsiad jest wampirem! – recenzja filmu „Fright Night” [RETROSEANS] Mój sąsiad jest wampirem! – recenzja filmu „Fright Night”
    • Aktualności z filmów i seriali
    • Publicystyka, artykuły o filmach i serialach
    • Recenzje filmów fantasy
    • Recenzje seriali fantasy
    • Recenzje płyt DVD
    • Warto znać
  • Literatura
    • Wszystko o książkach fantasy
      Najnowsze artykuły - Literatura - książki fantasy
      Wisior w kształcie oka – recenzja powieści „Oko Horusa” Wisior w kształcie oka – recenzja powieści „Oko Horusa”
      Na granicy Legendarium – recenzja książki „Gospodarz Giles z Ham. Kowal z Przylesia Wielkiego. Przygody Toma Bombadila” J.R.R. Tolkiena Na granicy Legendarium – recenzja książki „Gospodarz Giles z Ham. Kowal z Przylesia Wielkiego. Przygody Toma Bombadila” J.R.R. Tolkiena
      Creepypasty, czyli strachy z szafy popkultury Creepypasty, czyli strachy z szafy popkultury
      Niebezpieczny świat – recenzja książki „Strefy”, tom 1 Niebezpieczny świat – recenzja książki „Strefy”, tom 1
    • Aktualności z literatury i komiksu
    • Publicystyka, artykuły o książkach
    • Recenzje książek
    • Recenzje audiobooków
    • Warto znać
  • Komiksy
    • Wszystko o komiksach fantasy
      Najnowsze artykuły - Komiksy fantasy - artykuły, recenzje
      O wszystkim i o niczym – recenzja komiksu „Strażnicy Galaktyki: Jeźdźcy na niebie” O wszystkim i o niczym – recenzja komiksu „Strażnicy Galaktyki: Jeźdźcy na niebie”
      Szpiedzy, detektywi i tajne organizacje – recenzja komiksu „Lewiatan” Szpiedzy, detektywi i tajne organizacje – recenzja komiksu „Lewiatan”
      Miał być finał, a jest filler – recenzja komiksu „Czarny Młot. Era zagłady. Część 2” Miał być finał, a jest filler – recenzja komiksu „Czarny Młot. Era zagłady. Część 2”
      Dziki Zachód pełen magii – co miłośnik fantastyki znajdzie w komiksach z Lucky Lukiem Dziki Zachód pełen magii – co miłośnik fantastyki znajdzie w komiksach z Lucky Lukiem
    • Nasze komiksy
    • Publicystyka, artykuły o komiksach
    • Recenzje komiksów
    • Pozostałe recenzje
    • Warto znać
  • Do piwa
    • Fantastyka do piwa
      Najnowsze artykuły - Fantastyka do piwa
      Fantastyczny plebiscyt Ostatniej Tawerny 2020 roku Fantastyczny plebiscyt Ostatniej Tawerny 2020 roku
      Najważniejsze gry i wydarzenia 2020 roku Najważniejsze gry i wydarzenia 2020 roku
      Czy Żywe Trupy jeszcze gniją? – dyskusja na temat zmian w serialu. Część 1 Czy Żywe Trupy jeszcze gniją? – dyskusja na temat zmian w serialu. Część 1
      Quiz: Święta w filmach i serialach fantasy Quiz: Święta w filmach i serialach fantasy
    • Cosplaye i arty
    • Fantastyka na luzie
    • Ciekawostki z fantastyki
    • Zestawienia o fantastyce
    • OT TV
  • Wydarzenia
    Najnowsze artykuły - Wydarzenia i konwenty poświęcone fantastyce
    Zima w krainie wyobraźni, czyli ferie z RPG w szkole językowej Tell Me Zima w krainie wyobraźni, czyli ferie z RPG w szkole językowej Tell Me
    Było fantastycznie! - Fantastyka2020 - relacja Było fantastycznie! - Fantastyka2020 - relacja
    Multiscreen Day 2020 z nową datą! Multiscreen Day 2020 z nową datą!
    Fantastyka 2020 już niedługo! Fantastyka 2020 już niedługo!
  • Quizy
    Najnowsze artykuły - Quizy o tematyce fantastycznej
    Quiz: Święta w filmach i serialach fantasy Quiz: Święta w filmach i serialach fantasy
    Quiz: fantastyczne małpy w popkulturze Quiz: fantastyczne małpy w popkulturze
    Quiz: „Rick i Morty” – jak dobrze znasz tę zwariowaną serię? Quiz: „Rick i Morty” – jak dobrze znasz tę zwariowaną serię?
    QUIZ: Polskie gry komputerowe QUIZ: Polskie gry komputerowe
  • Generic selectors
    Exact matches only
    Search in title
    Search in content
    Search in posts
    Search in pages
Ostatnia Tawerna
Wszystkie aktualności z fantastyki
Aktualności z filmów i seriali

„Halloween” będzie filmem grozy, a nie rozlewu krwi

02.12.2017 Katarzyna Gnacikowska Aktualności z filmów i seriali, Wszystkie aktualności z fantastyki
0 Dołącz do dyskusji
„Halloween” będzie filmem grozy, a nie rozlewu krwi

Fani Carpentera już zacierają ręce i przebierają nogami. Choć najnowsze Halloween pojawi się dopiero za rok, już teraz znamy zamysł reżyserów. Mniej krwi, a więcej grozy, to założenia filmu.



Produkcja zostanie opóźniona i ruszy ponownie w styczniu. Film Halloween, w reżyserii Davida Gordon Greena, nie będzie zawierał wydarzeń z filmu Johna Carpentera. Reżyserzy Gordon Green i Danny McBride mają nadzieję, że uzyskają atmosferę godną oryginału Carpentera. McBride rozmawiał z Charleston City Paper:

W oryginale chodzi o napięcie. Laurie Strode nie wie nawet, że Michael Myers istnieje. Odkrywa to w ostatnich minutach filmu. Tak wiele z tego oczekujecie. Co się stanie i czy groza Carpentera przeniknie z łatwością do tego filmu. Myślę, że naprawdę staraliśmy się ją przywrócić. Próbujemy wydobyć ten lęk. A nie tylko zanurzyć się w tym napięciu, klimacie gore i ultra przemocy, do których jesteście przyzwyczajeni w horrorach. Nam chodziło tylko o przywrócenie wysokiego współczynnika przerażenia i próbę znalezienia terroru na własnych podwórkach lub w domach. 

Laurie Strode dochodzi do ostatecznej konfrontacji z Michaelem Myersem, zamaskowaną postacią, która prześladowała ją, odkąd czterdzieści lat temu ledwo udało jej się uciec przed zabójczym szałem w noc Halloween. John Carpenter jest producentem wykonawczym nowego filmu. Malek Akkad produkuje go dla Trancas, a Jason Blum dla Blumhouse. Gordon Green i McBride będą również producentami wykonawczymi pod szyldem Rough House Pictures. Judy Greer chce zagrać córkę Laurie, Karen Strode.

Michael Myers wraca do Haddonfield 19 października 2018 roku.

Podoba Ci się w naszej Tawernie? Zapisz się do Newslettera!


Zobacz dodatkowe ustawienia i wybierz, co Cię interesuje >>


Chcę otrzymywać e-maile z:
  • Źródło
  • Tagi
  • Danny McBride
  • Gordon Green
  • Halloween
  • Horror
  • John Carpenter
  • Laurie Strode
  • Michael Myers
Katarzyna Gnacikowska

Katarzyna Gnacikowska

Z papierków wynika, że magister inżynier po Politechnice Łódzkiej, jednak z zawodem nie mogą się znaleźć. Wolny duch szukający swojego miejsca na ziemi, Wielka fanka seriali maści wszelakiej, szczególnie Supernatural, Teen Wolf, American Horror Story, ale nie ma co się ograniczać. Książkoholik (nie dla obyczajówek i historycznych!) pierwszej wody, która prawdopodobnie umrze przygnieciona swoimi "małymi" zbiorami. Niby zajęta, ale jeszcze nie dostała swojego precious. Lubi się śmiać, czytać i spędzać miło czas. Nielubi chamstwa, hipokryzji i beznadziejnych ludzi. Dobra znajoma Deadpoola i Doktora Strange.

Udostępnij artykuł:

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest

Dołącz do dyskusji Anuluj odpowiedź

Polecane wpisy
7
Puszcza Białowieska pełna żubrów oraz… wilkołaków? – recenzja Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Forest

Puszcza Białowieska pełna żubrów oraz… wilkołaków? – recenzja Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Forest

23.11.2020
9
Przyjaźń na maksa i diabeł – recenzja książki „Moja opętana przyjaciółka”

Przyjaźń na maksa i diabeł – recenzja książki „Moja opętana przyjaciółka”

12.12.2020
"Stranger Things": Finn Wolfhard na planie i jeszcze więcej Hellfire Club

"Stranger Things": Finn Wolfhard na planie i jeszcze więcej Hellfire Club

14.11.2020
"Stranger Things 4" odsłania karty - osiem nowych nazwisk w obsadzie

"Stranger Things 4" odsłania karty - osiem nowych nazwisk w obsadzie

21.11.2020
« Poprzedni artykuł
Fantastyka pod skórą - Epizod 3: Adam Rzychu
Następny artykuł »
Kevin Smith mówi stanowcze nie!
Artykuły o fantastyce, które mogą Cię zainteresować
Fantastyczny plebiscyt Ostatniej Tawerny 2020 roku
Zestawienia

Fantastyczny plebiscyt Ostatniej Tawerny 2020 roku

19.01.2021
Najważniejsze gry i wydarzenia 2020 roku
Gry komputerowe

Najważniejsze gry i wydarzenia 2020 roku

09.01.2021
Czy Żywe Trupy jeszcze gniją? – dyskusja na temat zmian w serialu. Część 1
Fantastyka do piwa

Czy Żywe Trupy jeszcze gniją? – dyskusja na temat zmian w serialu. Część 1

03.01.2021
Quiz: Święta w filmach i serialach fantasy
Quizy o tematyce fantastycznej

Quiz: Święta w filmach i serialach fantasy

24.12.2020
Zima w krainie wyobraźni, czyli ferie z RPG w szkole językowej Tell Me
Wszystkie aktualności z fantastyki

Zima w krainie wyobraźni, czyli ferie z RPG w szkole językowej Tell Me

21.12.2020
Quiz: fantastyczne małpy w popkulturze
Quizy o tematyce fantastycznej

Quiz: fantastyczne małpy w popkulturze

14.12.2020
Interesujące artykuły o fantastyce

ostatniatawerna

Co robi #Grogu w Transylwanii? Bierze udział w pl Co robi #Grogu w Transylwanii? Bierze udział w plebiscycie Tawerny! To tylko dwie z wielu propozycji #top2020, wpadajcie zagłosować na najlepsze #seriale roku i inne popkulturowe dobra!#dracula #babyyoda #themandalorian #mandalorian #starwars #GwiezdneWojny #popkultura #bramstoker #wampir #wampiry #vampire #horror #spaceopera #fantastyka #ostatniatawerna
"To miał być kolejny wieczór z sesją #RPG dla "To miał być kolejny wieczór z sesją #RPG dla grupy przyjaciół: Salomona („Sola”), Dominica, Angeli, Chucka, Matthew i Isabelle. Sęk w tym, że przyniesiona przez Sola gra (rzekomo „dla dorosłych”) okazała się czymś więcej, niż się spodziewali"...P.S. system do pobrania na stronie Gillena!#DIE #kierongillen #stephaniehans #jumanji #granie #dieselpunk  #gracze #roleplay #fantasy #fantastyka #ostatniatawerna
Takie perspektywy już zaraz! Tylko skończyć pra Takie perspektywy już zaraz! Tylko skończyć pracę. Jak wasz #blueMonday? Też potrzebujecie porady dr #HarleyQuinn?#dccomics #dcuniverse #czytajkomiksy #czytanie #joker #harleyandjoker #supervillains #komiks #komiksy #chill #superhero #fantastyka #ostatniatawerna
Plan na dzisiaj...#kołdrian #nadwyraz #spioch # Plan na dzisiaj...#kołdrian #nadwyraz #spioch #sleeper #edbrubaker #seanphillips #egmont #komiks #noir #szpiedzy #superhero #supervillain #bookworm #komiksy #czytanie #fantastyka #ostatniatawerna
Lubicie #youngadult? Jakie dobre #fantasy z tego g Lubicie #youngadult? Jakie dobre #fantasy z tego gatunku polecacie? My na przykład #Wrona #MargaretOwen!#czytanie #terazczytam #czytamy #molksiazkowy #ksiazkowelove #ksiazkoholizm #mapa #maps #fantastyka #ostatniatawerna
A jakby tak #nonfiction, coś o naszych ukochanych A jakby tak #nonfiction, coś o naszych ukochanych autorach? #Biografia #JRRTolkien, #autobiografia #ShirleyJackson? Albo kogoś jeszcze innego?#middleearth #hobbit #śródziemie #lotr #tolkien #groza #horror #hountingofhillhouse #czytanie #terazczytam #czytamy #molksiazkowy #fantastyka #ostatniatawerna
17! Można #czytać! Już wiemy, że #netflix.owe 17! Można #czytać! Już wiemy, że #netflix.owe #chillingadventuresofsabrina nie bardzo wam się ostatnio podobało, a może nawet już od drugiego sezonu... A książkowe?#książka #wieczórzksiążką #czytanie #sabrina #youngadult #czytamyautorki #ksiazkoholizm #czarownice #sezonnaczarownice  #magia #greendale #ksiazkowelove #molksiazkowy #fantasy #fantastyka #ostatniatawerna
Zagubione dzieciaki, które wpadają w rożne kło Zagubione dzieciaki, które wpadają w rożne kłopoty... Czasem magiczne, kiedy indziej nie. Lubicie takie #książki? Macie ulubione?#mortalengines #philipreeve #steampunk #DobranocPunpunie #InioAsano #manga #komiks #czytamkomiksy #miastowyrzutków #villevermine #julienlambert #bandedessinee #reader #bookish #bouquiner #fantasy #fantastyka #ostatniatawerna
Taki plan na wieczór najbardziej do nas przemawia Taki plan na wieczór najbardziej do nas przemawia... Ewentualnie film lub gra. Zgadzacie się?#ksiazka #czytanie #czytamy #kochamksiazki #kochamczytac #molksiazkowy #ksiazkoholizm #czytambolubie #cma #vesper #JakubBielawski #horror #powieść #groza #fantastyka #ostatniatawerna
Load More... Follow on Instagram



Chcesz być na bieżąco z nowościami?

Raz w tygodniu otrzymasz podsumowanie najciekawszych newsów, artykułów i recenzji a także informacje o aktualnych konkursach!

Chcesz z nami współpracować?

Chcesz podjąć z nami współpracę partnerską?

Napisz do nas!

Interesuje Cię reklama na naszym portalu?

Sprawdź naszą ofertę!

Tutaj nas znajdziesz
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Reklama
  • Kim jesteśmy?
  • Redakcja
  • Kontakt
  • Dołącz do nas!
© Ostatnia Tawerna 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.OKCzytaj więcej
× ×

Zapisz się do newslettera

Nie zawsze udaje Ci się przeczytać wszystkie nowości ze świata fantastycznego?
NIC STRACONEGO!

Zapisz się do naszego newslettera, a co tydzień otrzymasz od nas specjalny list, w którym znajdziesz najważniejsze Wieści, Artykuły, Recenzje, aktualne Konkursy i Quizy!

Zobacz dodatkowe ustawienia i wybierz, co Cię interesuje >>


Chcę otrzymywać e-maile z:
Sowa z listem od portalu Ostatnia Tawerna