• |
  • |
  • Baza fantastyki
  • Konkursy
  • SKLEP
  • English
  • Polski
Ostatnia Tawerna
  • Fantasy
  • Science Fiction
  • Horror
  • Superheroes
Ostatnia Tawerna
  • Wieści
    • Wszystkie aktualności z fantastyki
      Najnowsze artykuły - Wszystkie aktualności z fantastyki
      "Stranger Things: Opowieści z '85" z nowym zwiastunem "Stranger Things: Opowieści z '85" z nowym zwiastunem
      "Heroes of Might & Magic III" powraca. Pokazano remake kultowej strategii "Heroes of Might & Magic III" powraca. Pokazano remake kultowej strategii
      Zwiastun "Avengers: Doomsday" odtworzony z klocków LEGO Zwiastun "Avengers: Doomsday" odtworzony z klocków LEGO
      "VisionQuest" z pierwszym zwiastunem. Ultron wraca do MCU po 11 latach! "VisionQuest" z pierwszym zwiastunem. Ultron wraca do MCU po 11 latach!
    • Filmy i seriale fantasy
    • Gry komputerowe fantasy
    • Książki i komiksy fantasy
    • Wydarzenia i konwenty o fantastyce
  • Gry
    • Wszystko o grach fantasy
      Najnowsze artykuły - Gry komputerowe
      Witamy ponownie w Kolonii! – recenzja gry „Gothic 1 Remake” Witamy ponownie w Kolonii! – recenzja gry „Gothic 1 Remake”
      Wszystkie drogi prowadzą do Oazy – recenzja gry „The Alters. Last Variable” Wszystkie drogi prowadzą do Oazy – recenzja gry „The Alters. Last Variable”
      Niby retro, a jednak coś nowego – recenzja gry „Mina the Hollower” Niby retro, a jednak coś nowego – recenzja gry „Mina the Hollower”
      Czy duchowi da się zrobić lifting? – recenzja gry „Ghost Master: Resurrection” Czy duchowi da się zrobić lifting? – recenzja gry „Ghost Master: Resurrection”
    • Aktualności z gier komputerowych
    • Publicystyka, artykuły o grach
    • Recenzje gier komputerowych
    • Retrogranie, artykuły o grach retro
    • Sprzęt komputerowy
  • Gry bez prądu
    • Wszystko o grach planszowych
      Najnowsze artykuły - Gry bez prądu: gry planszowe, karciane, RPG
      Kopiemy, bijemy i budujemy! – recenzja gry planszowej „Covenant” Kopiemy, bijemy i budujemy! – recenzja gry planszowej „Covenant”
      Misja: Ekspedycja – recenzja gry planszowej „Diamenty” Misja: Ekspedycja – recenzja gry planszowej „Diamenty”
      Wielka kosmiczna ucieczka – recenzja gry planszowej „Revenant” Wielka kosmiczna ucieczka – recenzja gry planszowej „Revenant”
      Zaćwierkajmy razem! – recenzja gry rodzinnej „Ptaszki” Zaćwierkajmy razem! – recenzja gry rodzinnej „Ptaszki”
    • Aktualności z gier bez prądu
    • Recenzje gier bez prądu
    • Gry fabularne RPG
    • Baza gier planszowych
  • Filmy i seriale
    • Wszystko o filmach fantasy i SF
      Najnowsze artykuły - Filmy i seriale fantasy
      Odyseusz w pogoni za „prawdziwym ja”? – recenzja filmu „Odyseja” Odyseusz w pogoni za „prawdziwym ja”? – recenzja filmu „Odyseja”
      Disney+ wreszcie trafił z frankofońskim komiksem tam, gdzie trzeba – recenzja serialu „Lucky Luke” Disney+ wreszcie trafił z frankofońskim komiksem tam, gdzie trzeba – recenzja serialu „Lucky Luke”
      Czy to finał, na który czekaliśmy? – recenzja filmu „Obecność 4: Ostatnie namaszczenie” Czy to finał, na który czekaliśmy? – recenzja filmu „Obecność 4: Ostatnie namaszczenie”
      Zniknięcia czy bronie? – recenzja filmu „Zniknięcia” Zniknięcia czy bronie? – recenzja filmu „Zniknięcia”
    • Aktualności z filmów i seriali
    • Publicystyka o filmach i serialach
    • Recenzje filmów fantasy
    • Recenzje seriali fantasy
    • Recenzje płyt DVD
    • Warto znać
    • Baza filmów
    • Baza seriali
  • Literatura
    • Wszystko o książkach fantasy
      Najnowsze artykuły - Literatura - książki fantasy
      Wszystko, co zawsze chcieliście wiedzieć o mandze, ale nawet nie pomyśleliście by zapytać – recenzja książki „Manga. Przewodnik” Wszystko, co zawsze chcieliście wiedzieć o mandze, ale nawet nie pomyśleliście by zapytać – recenzja książki „Manga. Przewodnik”
      Technologia odbiera nam człowieczeństwo – recenzja książki „Feed” M. T. Andersona Technologia odbiera nam człowieczeństwo – recenzja książki „Feed” M. T. Andersona
      Instrukcje z kosmosu – recenzja książki „A jak Andromeda” Instrukcje z kosmosu – recenzja książki „A jak Andromeda”
      Tak trudno być władcą – recenzja książki „Piramidy” Terry'ego Pratchetta Tak trudno być władcą – recenzja książki „Piramidy” Terry'ego Pratchetta
    • Aktualności z literatury i komiksu
    • Publicystyka, artykuły o książkach
    • Recenzje książek
    • Recenzje audiobooków
    • Warto znać
    • Baza książek
  • Komiksy
    • Wszystko o komiksach fantasy
      Najnowsze artykuły - Komiksy fantasy - artykuły, recenzje
      Nowe rozdanie? - recenzja komiksów "Świat Akwilonu. Elfy. Czarna krew Sylwanów" i "Świat Akwilonu. Elfy. Alyana" Nowe rozdanie? - recenzja komiksów "Świat Akwilonu. Elfy. Czarna krew Sylwanów" i "Świat Akwilonu. Elfy. Alyana"
      Wszystko, co zawsze chcieliście wiedzieć o mandze, ale nawet nie pomyśleliście by zapytać – recenzja książki „Manga. Przewodnik” Wszystko, co zawsze chcieliście wiedzieć o mandze, ale nawet nie pomyśleliście by zapytać – recenzja książki „Manga. Przewodnik”
      Za czasów chińskiej dynastii Tang... – recenzja komiksu „Laleczka z kości słoniowej”, t. 1 Za czasów chińskiej dynastii Tang... – recenzja komiksu „Laleczka z kości słoniowej”, t. 1
      Nowe otwarcie czy tylko przystawka? – recenzja komiksu „DC Absolute Noir” Nowe otwarcie czy tylko przystawka? – recenzja komiksu „DC Absolute Noir”
    • Nasze komiksy
    • Publicystyka, artykuły o komiksach
    • Recenzje komiksów
    • Pozostałe recenzje
    • Warto znać
    • Baza komiksów
  • Do piwa
    • Fantastyka do piwa
      Najnowsze artykuły - Fantastyka do piwa
      W Wieliczce będą grać żeby zwalczyć depresję! W Wieliczce będą grać żeby zwalczyć depresję!
      Ostatnia Tawerna ocenia, czy warto kontynuować przygodę w Świecie Akwilonu! Ostatnia Tawerna ocenia, czy warto kontynuować przygodę w Świecie Akwilonu!
      RawiKon 2026 w pierwszy weekend lipca! RawiKon 2026 w pierwszy weekend lipca!
      Gorąca premiera, czyli czas na „Primal Hunter"! Gorąca premiera, czyli czas na „Primal Hunter"!
    • Cosplaye i arty
    • Fantastyka na luzie
    • Ciekawostki z fantastyki
    • Zestawienia o fantastyce
    • OT TV
  • Wydarzenia
    Najnowsze artykuły - Wydarzenia i konwenty poświęcone fantastyce
    A już we wrześniu Spodek będzie kostką się toczył! A już we wrześniu Spodek będzie kostką się toczył!
    Ruszyły Warszawskie Targi Fantastyki! Ruszyły Warszawskie Targi Fantastyki!
    Czy Kraków gra jeszcze w planszówki? Jeszcze jak! – relacja z targówBook Game Czy Kraków gra jeszcze w planszówki? Jeszcze jak! – relacja z targówBook Game
    Jak malować, to z innymi – relacja z Preshade 2026 Jak malować, to z innymi – relacja z Preshade 2026
  • Quizy
    Najnowsze artykuły - Quizy o tematyce fantastycznej
    Quiz: Jak dobrze pamiętasz "Świat według Ludwiczka"? Quiz: Jak dobrze pamiętasz "Świat według Ludwiczka"?
    Quiz na Halloween: Duchy w popkulturze Quiz na Halloween: Duchy w popkulturze
    Planszówkowy quiz z okazji Dnia Gier Planszowych Planszówkowy quiz z okazji Dnia Gier Planszowych
    Quiz z okazji 41. urodzin Harry'ego Pottera Quiz z okazji 41. urodzin Harry'ego Pottera
  • Generic selectors
    Exact matches only
    Search in title
    Search in content
    Search in posts
    Search in pages
Ostatnia Tawerna
Wszystkie aktualności z fantastyki
Aktualności z filmów i seriali

IMAX Day – największe hity kinowe na największych ekranach

22.09.2023 Piotr Markiewicz Aktualności z filmów i seriali, Wszystkie aktualności z fantastyki
0 Dołącz do dyskusji
IMAX Day – największe hity kinowe na największych ekranach

24 września (niedziela) we wszystkich kinach BNP Paribas IMAX w Polsce w ramach IMAX Day odbędą się specjalne pokazy filmowe. Cinema City już po raz kolejny organizuje wydarzenie, podczas którego można powrócić do najciekawszych tytułów filmowych w formacie IMAX.

Jednego dnia w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i Katowicach widzowie zobaczą w specjalnej cenie 18 zł aż pięć głośnych filmów: Barbie z dodatkowymi scenami i po raz pierwszy w technologii IMAX, Avatar: Istota wody, Strażnicy Galaktyki: Volume 3, Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One oraz familijny Dzikie z natury – Born to Be Wild. Cena specjalna obowiązuje na wszystkie filmy IMAX tego dnia, z ewentualną dopłatą 4,90 zł za okulary przy seansach 3D.

IMAX – filmowa przygoda życia dla kinomaniaków

Ogromne ekrany, w Polsce niektóre osiągające wymiary nawet 24 metry szerokości i 18 metrów wysokości, krystaliczny obraz o najwyższej rozdzielczości, wyraźniejszy kontrast i głębsze nasycenie koloru oraz niezwykła jakość dźwięku. To wszystko sprawia, że technologia IMAX na stałe wpisała się w DNA pasjonatów kinematografii na całym świecie. To tutaj w kinie można zobaczyć i usłyszeć więcej.

Niekonwencjonalna wielkość ekranów zapewnia doznania niespotykane w innych salach kinowych, a amfiteatralny układ sali sprawia, że akcja filmu wciąga jeszcze bardziej, przez co odbiór największych hitów filmowych staje się kompleksowo doskonalszy. IMAX to technologia, która jest wprost stworzona do oglądania filmów w 3D, bowiem obraz jest jaśniejszy, ostrzejszy i bardziej komfortowy dla oka. Tyle teoria, ale IMAX to doświadczenie, które trudno opisać słowami. IMAX Day to wspaniała okazja, aby sprawdzić to własnymi zmysłami, korzystając z wyjątkowych cen!

„Dzikie z natury – Born to Be Wild” 3D dubbing

Dokumentalny, a jednocześnie przygodowy film o losie dzikich zwierząt i pomocy udzielanej im przez ludzi. Pozwala zobaczyć proces wychowania młodych orangutanów i słoni, które dzięki troskliwej opiece i niesamowitym zabawom, szczęśliwie dorastają i uczą się żyć na wolności. Z filmu dowiadujemy się, że słonie muszą być szczęśliwe, aby przeżyć, a orangutany mogą być niezłymi komikami. Trójwymiarowy obraz pozwala na całkowite zespolenie z pokazywaną nam odległą, dziką naturą.

„Strażnicy Galaktyki: Volume 3” 3D dubbing

W ekranizacji słynnego komiksu w reżyserii Jamesa Gunna występują Chris Pratt, Zoe Saldaña, Dave Bautista, Bradley Cooper, Vin Diesel i Sylvester Stallone. Trzecia część przygód szalonej bandy odmieńców, którzy zawojowali wyobraźnią widzów na całym świecie ponownie pojawia się w IMAX. Strażnicy pracują nad naprawieniem ogromnych szkód wyrządzonych przez Thanosa – zdeterminowani, by uczynić Knowhere bezpiecznym schronieniem nie tylko dla nich samych, ale także dla wszystkich uchodźców wysiedlonych przez surowy wszechświat. Jednak wkrótce ich życie zostaje wywrócone do góry nogami przez echa burzliwej przeszłości Rocketa. Peter Quill, wciąż niepogodzony ze stratą Gamory, musi zebrać wokół siebie swoją bandę na niebezpieczną misję ratowania życia Rocketa – misję, która, jeśli nie zakończy się powodzeniem, może doprowadzić do końca Strażników w dotychczasowej formie.

„Barbie” 2D, napisy (specjalna edycja IMAX)

Ten film króluje w zestawieniu najczęściej oglądanych produkcji, ale w formacie IMAX będzie można zobaczyć go dopiero teraz. W tytułowej roli występuje Margot Robbie, aktorka znana z „Wilk z Wall Street”, „Legion samobójców”, „Pewnego razu… w Hollywood” czy „Babilon”. Jako Ken partneruje jej Ryan Gosling, jeden z czołowych amantów hollywoodzkiego kina. W pozostałych rolach występują America Ferrera, Kate McKinnon, Michael Cera, Ariana Greenblatt, Issa Rae, Rhea Perlman oraz Will Ferrell. W produkcji szczególną uwagę zwraca zachwycająca scenografia, kostiumy, a także ścieżka dźwiękowa w wykonaniu gwiazd muzyki pop i hip-hopu. „Barbie” nie jest cukierkowym filmem o idealnej blondynce, porusza też poważniejsze kwestie. Dręczona przez nocne koszmary główna bohaterka musi przenieść się do prawdziwego świata, wprost z plastikowego, bezproblemowego otoczenia Barbie World. Tam zaskoczy ją wiele, nie zawsze przyjemnych, niespodzianek. W formacie IMAX film zostanie pokazy z dodatkowymi scenami, których jak zapowiadają twórcy będzie ok. 6 minut.

„Avatar: Istota wody” 3D, napisy

Film „Avatar: Istota wody”, kontynuację największego filmowego przeboju wszechczasów, James Cameron stworzył w technologii IMAX 3D i pokazy w tym właśnie formacie oddają w pełni wizję reżysera. Akcja filmu rozgrywa się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. Na tle zjawiskowej fauny i flory odległej planety Pandora pokazana jest historia rodziny Jake’a i Neytiri, ich starania, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim dzieciom. Pandorę znów atakują przedstawiciele homo sapiens, niosąc ze sobą wojnę i zagładę. Bohaterowie zmuszeni są do ucieczki i szukania ocalenia u innych plemion zamieszkujących planetę. W filmie zobaczymy znanych z poprzedniej części aktorów: Zoe Saldañę, Sama Worthingtona, Sigourney Weaver i Stephena Langa. Podczas IMAX Day film pokazywany będzie w wersji 3D HFR (High Frame Rate) w Cinema City Sadyba, Wroclavia i Zakopianka, w pozostałych w wersji 3D.

„Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One”, 2D, napisy

Brawurowe sceny akcji, niesamowite efekty kaskaderskie i emocje wbijające w fotel – tak można opisać najnowszą część słynnej filmowej sagi. Ethan Hunt (Tom Cruise) i jego zespół IMF wyruszają na swoją najniebezpieczniejszą misję: muszą wytropić przerażającą nową broń, która zagraża całej ludzkości, zanim wpadnie ona w niepowołane ręce. W obliczu tajemniczego, wszechpotężnego wroga Ethan jest zmuszony przyjąć do wiadomości, że nic nie jest ważniejsze niż jego misja – nawet życie tych, na których mu najbardziej zależy. Każda sekunda filmu zabiera widza w wir niebezpieczeństwa, gdzie każda decyzja wpływa na los i bezpieczeństwo świata. W filmie obok plejady hollywoodzkich gwiazd występuje również Marcin Dorociński.

Posiadacze kart Unlimited mogą wziąć udział w seansach IMAX Day, uiszczając standardową dopłatę do formatu IMAX dla użytkowników kart.

Szczegółowe informacje dostępne są na www.cinema-city.pl/imax-day.

Podoba Ci się w naszej Tawernie? Zapisz się do Newslettera!

Zobacz jak wygląda Przykładowy Newsletter z najpopularniejszymi wpisami.


Zobacz wszystkie opcje i wybierz inne Newslettery z interesujących Cię kategorii >>


Chcę otrzymywać e-maile z:
  • Tagi
  • Avatar
  • Avatar: Istota Wody
  • Barbie
  • Cinema City
  • Groot
  • IMAX
  • Kino
  • Margot Robbie
  • Marvel
  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One"
  • Strażnicy Galaktyki: Volume 3
Autorzy: Piotr Markiewicz
Piotr Markiewicz

Piotr Markiewicz

W niektórych kręgach znany bardziej jako Minyaelin lub po prostu Min. Magister pedagogiki, który woli patrzeć w monitory, zwłaszcza na World of Warcraft. Kiedy nie siedzi przy komputerze organizuje „Soboty z Planszówkami” w Bełchatowie, ogląda mecze piłkarskie, gra w Dungeon and Dragons lub czyta książki. Fan Tolkiena, Wolverine’a i „Czterech Pancernych” – ot takie dziwne połączenie.

Udostępnij artykuł:

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest
Polecane wpisy
Odyseusz w pogoni za „prawdziwym ja”? – recenzja filmu „Odyseja”

Odyseusz w pogoni za „prawdziwym ja”? – recenzja filmu „Odyseja”

21.08.2026 0
7
Piekło w Nowym Jorku – recenzja komiksu „Amazing Spider-Man. Mroczna sieć”, t. 4

Piekło w Nowym Jorku – recenzja komiksu „Amazing Spider-Man. Mroczna sieć”, t. 4

06.06.2026 0
„Spider-Man: Całkiem nowy dzień” otrzymał finałowy zwiastun

„Spider-Man: Całkiem nowy dzień” otrzymał finałowy zwiastun

22.07.2026 0
Zwiastun "Avengers: Doomsday" odtworzony z klocków LEGO

Zwiastun "Avengers: Doomsday" odtworzony z klocków LEGO

25.08.2026 0
Poprzedni artykuł
Jak damę z gronostajem zamknęli w pudełku – recenzja dodatku do gry „Dixit: MNK”
Następny artykuł
Zwiastun filmu "Kajtek Czarodziej" już dostępny!
Interesujące artykuły o fantastyce
Najnowsze filmy w OT TV
Heroes of Might and Magic III: Smocza Krew – zaczynamy kolejną kampanię! Tym razem gramy frakcją Lochy (Dungeon).

LINK DO GŁÓWNEGO HORYZONTALNEGO LIVE'A: https://youtube.com/live/fol2fztRo6s

Po zakończeniu przygód związanych z Ostrzem Armagedonu czas na zupełnie nową historię. Tym razem przenosimy się do Nighonu, gdzie wcielamy się w ambitną księżną Mutare, która zamierza zdobyć władzę i udowodnić, że to ona zasługuje na miejsce wśród najpotężniejszych władców podziemia.

Rozpoczynamy pierwszy scenariusz – „Zgnieć słabeuszy”. Na starcie mamy tylko jeden, praktycznie nierozbudowany zamek Lochów i jedną bohaterkę, a przeciwko nam staje trzech przeciwników. Musimy pokonać naszych wrogów, nie dopuścić do śmierci Mutare i zdobyć Magiczny Znak, który przyda nam się w kolejnym scenariuszu.

Mutare posiada również specjalizację Smoki – smocze jednostki pod jej dowództwem otrzymują +5 do Ataku i +5 do Obrony. To może być bardzo przydatne, jeśli uda nam się odpowiednio rozwinąć nasze podziemne imperium.

Kampania: Smocza Krew
Scenariusz: Zgnieć słabeuszy
Frakcja: Lochy
Bohaterka: Mutare
Poziom trudności: Wysoki (130%)

Nowa kampania, nowa bohaterka i nowe wyzwania — zobaczmy, jak daleko Mutare zdoła zajść!

Jeśli lubisz Heroes III, zostaw 👍 i zasubskrybuj kanał i uderz w dzwona, żeby nie przegapić kolejnych scenariuszy!

Na żywo na https://www.twitch.tv/ostatniatawernatv

📅 Live’y z Heroes 3 są u nas obecnie w każdą niedzielę o 11:00.

Jeśli chcecie wesprzeć pomoc humanitarną dla cywilów w Palestynie, poniżej zostawiam linki do sprawdzonych organizacji: 
https://www.pah.org.pl/wplac/?form=wplacam-na-pomoc-palestynie
https://unicef.pl/chce-pomoc/nasze-akcje/pomoc-dzieciom-w-kryzysie-w-strefie-gazy
https://caritas.pl/gaza/

#heroesofmightandmagic  #homm3  #heroes3  #heroesofmightandmagic3  #heroes #retrogaming #retro #retrogames #nostalgia #nostalgic 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Więcej fantastycznych treści znajdziecie na naszym portalu: 
https://ostatniatawerna.pl/​

Możecie wesprzeć nas też małą dotacją:
https://tipply.pl/@ostatniatawerna

Oraz w kanałach social media:
Facebook: https://www.facebook.com/ostatniatawerna
Instagram: https://www.instagram.com/ostatniatawerna
Discord: https://discord.gg/aD89ywVBvj
🔴 HoMM3 Nowa kampania: Smocza Krew | Zgnieć słabeuszy! [NA ŻYWO] 🔴 (wersja dla telefonów)
Heroes of Might and Magic III: Smocza Krew – zaczynamy kolejną kampanię! Tym razem gramy frakcją Lochy (Dungeon).

Po zakończeniu przygód związanych z Ostrzem Armagedonu czas na zupełnie nową historię. Tym razem przenosimy się do Nighonu, gdzie wcielamy się w ambitną księżną Mutare, która zamierza zdobyć władzę i udowodnić, że to ona zasługuje na miejsce wśród najpotężniejszych władców podziemia.

Rozpoczynamy pierwszy scenariusz – „Zgnieć słabeuszy”. Na starcie mamy tylko jeden, praktycznie nierozbudowany zamek Lochów i jedną bohaterkę, a przeciwko nam staje trzech przeciwników. Musimy pokonać naszych wrogów, nie dopuścić do śmierci Mutare i zdobyć Magiczny Znak, który przyda nam się w kolejnym scenariuszu.

Mutare posiada również specjalizację Smoki – smocze jednostki pod jej dowództwem otrzymują +5 do Ataku i +5 do Obrony. To może być bardzo przydatne, jeśli uda nam się odpowiednio rozwinąć nasze podziemne imperium.

Kampania: Smocza Krew
Scenariusz: Zgnieć słabeuszy
Frakcja: Lochy
Bohaterka: Mutare
Poziom trudności: Wysoki (130%)

Nowa kampania, nowa bohaterka i nowe wyzwania — zobaczmy, jak daleko Mutare zdoła zajść!

Jeśli lubisz Heroes III, zostaw 👍 i zasubskrybuj kanał i uderz w dzwona, żeby nie przegapić kolejnych scenariuszy!

Na żywo na https://www.twitch.tv/ostatniatawernatv

📅 Live’y z Heroes 3 są u nas obecnie w każdą niedzielę o 11:00.

Jeśli chcecie wesprzeć pomoc humanitarną dla cywilów w Palestynie, poniżej zostawiam linki do sprawdzonych organizacji: 
https://www.pah.org.pl/wplac/?form=wplacam-na-pomoc-palestynie
https://unicef.pl/chce-pomoc/nasze-akcje/pomoc-dzieciom-w-kryzysie-w-strefie-gazy
https://caritas.pl/gaza/

#heroesofmightandmagic  #homm3  #heroes3  #heroesofmightandmagic3  #heroes #retrogaming #retro #retrogames #nostalgia #nostalgic

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Więcej fantastycznych treści znajdziecie na naszym portalu: 
https://ostatniatawerna.pl/​

Możecie wesprzeć nas też małą dotacją:
https://tipply.pl/@ostatniatawerna

Oraz w kanałach social media:
Facebook: https://www.facebook.com/ostatniatawerna
Instagram: https://www.instagram.com/ostatniatawerna
Discord: https://discord.gg/aD89ywVBvj
🔴 HoMM3 Nowa kampania: Smocza Krew | Zgnieć słabeuszy! [NA ŻYWO] 🔴
Tomb Raider II Remastered na macie tanecznej – Pałac Lodowy – FINAŁ TYBETU!

Czas na finał Tybetu! W tym odcinku trafiamy do Pałacu Lodowego (Ice Palace) – ostatniego poziomu tego rozdziału. Jak zwykle naszym celem jest 100% poziomu, czyli wszystkie znajdźki, sekrety i pełna eksploracja.

Po drodze czekają na nas kolejne niebezpieczeństwa – Yeti i tygrysy – ale największe wyzwanie zostawiamy na sam koniec. Lara zmierzy się z Strażnikiem Talionu, czyli potężnym stworzeniem będącym czymś w rodzaju przerośniętego Yeti z głową orła.

Oprócz przejścia poziomu omawiamy również osiągnięcia Steam i sprawdzamy, które z nich udało się już zdobyć, a które nadal wymagają od nas dodatkowych prób i wprawy.

Oczywiście cały poziom przechodzimy na macie tanecznej.

Na tym live:

– FINAŁ Tybetu
– Pałac Lodowy (Ice Palace)
– 100% poziomu
– wszystkie znajdźki
– wszystkie sekrety
– Yeti i tygrysy
– osiągnięcia Steam
– finałowa walka ze  Strażnikiem Talionu!
– granie na macie tanecznej

Czy uda się zakończyć Tybet z pełnym 100% i pokonać Strażnika Talionu?

#tombraider  #tombraider2  #tombraiderremastered  #laracroft  #icepalace #dancepad  #gaming 

Na żywo także na https://www.twitch.tv/ostatniatawernatv

📅 Live’y z Tomb Raider 2 są u nas w każdy sobotę!

👉 Wbijaj na live, zostaw łapkę👍 subika i uderz w dzwona, żeby nie przegapić dalszych przygód Lary!

Jeśli chcecie wesprzeć pomoc humanitarną dla cywilów w Palestynie, poniżej zostawiam linki do sprawdzonych organizacji:
https://www.pah.org.pl/wplac/?form=wplacam-na-pomoc-palestynie
https://unicef.pl/chce-pomoc/nasze-akcje/pomoc-dzieciom-w-kryzysie-w-strefie-gazy
https://caritas.pl/gaza/


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Więcej fantastycznych treści znajdziecie na naszym portalu: 
https://ostatniatawerna.pl/​

Możecie wesprzeć nas też małą dotacją:
https://tipply.pl/@ostatniatawerna

Oraz w kanałach social media:
Facebook: https://www.facebook.com/ostatniatawerna
Instagram: https://www.instagram.com/ostatniatawerna
Discord: https://discord.gg/aD89ywVBvj
🔴 Tomb Raider II Mata taneczna | FINAŁ TYBETU! Pałac Lodowy 100% lvl [NA ŻYWO] 🔴
Załaduj więcej... Subskrybuj
Popularne wpisy
"Heroes of Might & Magic III" powraca. Pokazano remake kultowej strategii

"Heroes of Might & Magic III" powraca. Pokazano remake kultowej strategii

Zwiastun "Avengers: Doomsday" odtworzony z klocków LEGO

Zwiastun "Avengers: Doomsday" odtworzony z klocków LEGO

Za czasów chińskiej dynastii Tang... – recenzja komiksu „Laleczka z kości słoniowej”, t. 1

Za czasów chińskiej dynastii Tang... – recenzja komiksu „Laleczka z kości słoniowej”, t. 1

Kopiemy, bijemy i budujemy! – recenzja gry planszowej „Covenant”

Kopiemy, bijemy i budujemy! – recenzja gry planszowej „Covenant”

Najnowsze komentarze
  • Ewa - Ten sam, a jednak inny- przebrania hrabiego Olafa
  • Rimoraj - Tak kończy się świat. „Bastion” – recenzja książki
  • Jacek - Zapowiedź książki „Wieczny okręt. Ogniste oczyszczenie” Francesci Haig
  • Morrighan - Smoki czy wiwerny? Co tak naprawdę pokazują nam na ekranie?




Chcesz być na bieżąco z nowościami?

Raz w tygodniu otrzymasz podsumowanie najciekawszych newsów, artykułów i recenzji a także informacje o aktualnych konkursach!

Chcesz z nami współpracować?

Chcesz podjąć z nami współpracę partnerską?

Napisz do nas!

Interesuje Cię reklama na naszym portalu?

Sprawdź naszą ofertę!

Tutaj nas znajdziesz
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Reklama
  • Redakcja
  • Kontakt
  • Dołącz do nas!
© Ostatnia Tawerna 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Poprzedni wpis

Jak damę z gronostajem zamknęli w pudełku – recenzja dodatku do gry „Dixit: MNK”

Kategoria: Gry bez prądu: gry planszowe, karciane, RPG

Dixit to jeden z tych tytułów, których bardzo długo nie doceniałam. I chociaż wiedziałam, że jest to jedna z najbardziej popularnych gier imprezowych, nie rozumiałam jej fenomenu. Dobrze, że jednak czasami się mylę. Już po pierwszej rozgrywce wiele lat temu, od której mocno się

Następny wpis

Zwiastun filmu „Kajtek Czarodziej” już dostępny!

Kategoria: Aktualności z filmów i seriali

Chyba każde dziecko pragnie posiadać czarodziejskie moce. A co, kiedy to marzenie się spełni? Kajtek (Eryk Biedunkiewicz), nastoletni chłopiec o wyjątkowo krnąbrnym usposobieniu, wychowuje się z tatą (Grzegorz Damięcki) i babcią (Maja Komorowska). Klasowy psotnik pewnego dnia odkrywa w

Go to mobile version
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.OKCzytaj więcej
× ×

Zapisz się do newslettera

Nie zawsze udaje Ci się przeczytać wszystkie nowości ze świata fantastycznego?
NIC STRACONEGO!

Zapisz się do naszego newslettera, a co tydzień otrzymasz od nas specjalny list, w którym znajdziesz najważniejsze Wieści, Artykuły, Recenzje, aktualne Konkursy i Quizy!

Zobacz dodatkowe ustawienia i wybierz, co Cię interesuje >>


Chcę otrzymywać e-maile z:
Sowa z listem od portalu Ostatnia Tawerna