Wygląda na to, że polski Ruiner od studia Reikon Games z Warszawy ma realne szanse na swoją filmową wersję. Wytwórnia filmowa Europacorp zabezpieczyła prawa do ekranizacji!
Gra tuż po swojej wrześniowej premierze została zauważona przez firmę DJ2 Entertainment, która ma być odpowiedzialna za produkcję. Producentem ze strony Europacorp ma zostać sam Luc Besson, natomiast DJ2 Entertainment reprezentować będzie Stephan Bugaj.
Ruiner to taktyczna strzelanina typu top-down, osadzona w cyberpunkowym klimacie. Akcja ma miejsce w 2091 roku w mieście Rengkok. Naszym bohaterem jest zamaskowany jegomość o psychopatycznych skłonnościach, którego celem jest uratowanie brata ze szponów potężnej korporacji o nazwie Heaven.
Wstępne prace nad całym projektem mają ruszyć w przyszłym roku. Trzymamy kciuki!
Zobacz również: Netflix pokazuje zdjęcia z „Bright”!