Flash może i jest najszybszym człowiekiem na świecie, ale postępy nad solowym filmem o jego przygodach ciągnął się już od dłuższego czasu. I niestety wciąż nie widać ich końca.
Jak podaje portal Variety, kinowa produkcja o Flashu zalicza kolejne opóźnienie. Wytwórnia Warner Bros. przesunęła termin rozpoczęcia zdjęć na końcówkę 2019 roku, a to oznacza, że premiery kinowej nie powinniśmy spodziewać się przed 2021 rokiem.
Powodem przesunięcia rozpoczęcia zdjęć ma być rzekomo niedopracowany scenariusz. Jak się okazuje, mimo wprowadzenia wielu poprawek, wciąż nie powstała taka wersja, która spodobałaby się szefom Warner Bros.
Natomiast, kiedy zakończą się prace nad skryptem, wtedy niedostępny będzie aktor odgrywający główną rolę, Ezra Miller, bowiem studio zaangażowało go również do trzeciej części Fantastycznych zwierząt, do której zdjęcia mają ruszyć w lipcu. Ostatecznie więc Miller będzie mógł przywdziać kostium Flasha dopiero po zakończeniu prac nad tym widowiskiem.

Ezra Miller jako Barry Allen
Gdy tylko pojawią się nowe szczegóły na temat wspomnianej produkcji, od razu was poinformujemy.
Najbliższym filmem DC jest Aquaman, który wejdzie do kin 19 grudnia.