Szef stacji The CW Mark Pedowitz wyjawił, jak będzie wyglądał grafik tegorocznego crossoveru. Historia rozpocznie się 27 listopada w Supergirl i Arrow. Następnego wieczoru, 28 listopada, będzie kontynuowana najpierw w The Flash, by zakończyć się w Legends of Tomorrow.
Pedowitz dodatkowo rozbudził nadzieje widzów mówiąc, że być może przyszłoroczny crossover zostanie podzielony na cztery wieczory. Biorąc pod uwagę oglądalność i pozytywny odbiór ze strony fanów, stacja szybko nie porzuci tego projektu.
Nie jest to jedyna okazja, by bohaterowie pojawiali się gościnnie w serialach z tego samego uniwersum, nawet w formie musicalu, jak The Flash i Supergirl. Brzmi to świetnie dla stałych widzów Arrowverse. Jednak ci, którzy nie oglądają wszystkich czterech produkcji na bieżąco, będą mieli problem z każdym pełnym crossoverem.
Źródło: Screenrant