• |
  • |
  • Baza fantastyki
  • Konkursy
  • SKLEP
  • English
  • Polski
Ostatnia Tawerna
  • Fantasy
  • Science Fiction
  • Horror
  • Superheroes
Ostatnia Tawerna
  • Wieści
    • Wszystkie aktualności z fantastyki
      Najnowsze artykuły - Wszystkie aktualności z fantastyki
      Serialowa Rodzina Addamsów powraca do Netflixa już 6 sierpnia! Serialowa Rodzina Addamsów powraca do Netflixa już 6 sierpnia!
      Gumball powraca z nową serią – "The Wonderfully Weird World of Gumball" Gumball powraca z nową serią – "The Wonderfully Weird World of Gumball"
      Zobaczcie krwawy zwiastun "Predator: Killer of Killers" Zobaczcie krwawy zwiastun "Predator: Killer of Killers"
      Star Wars: Grand Collection na PS4, PS5 i Nintendo Switch Star Wars: Grand Collection na PS4, PS5 i Nintendo Switch
    • Filmy i seriale fantasy
    • Gry komputerowe fantasy
    • Książki i komiksy fantasy
    • Wydarzenia i konwenty o fantastyce
  • Gry
    • Wszystko o grach fantasy
      Najnowsze artykuły - Gry komputerowe
      Trzy dema grozy od Feardemic: „Dark Fracture”, „Bad Cheese” i „Leftovers KO!” – gameplay z komentarzem Trzy dema grozy od Feardemic: „Dark Fracture”, „Bad Cheese” i „Leftovers KO!” – gameplay z komentarzem
      Phasmophobia SOLO – Wyzwanie Tygodnia: POWOLI I SPOKOJNIE Phasmophobia SOLO – Wyzwanie Tygodnia: POWOLI I SPOKOJNIE
      Cozy horror point and click pełen pułapek – playthrough dema gry „Riddlewood Manor” Cozy horror point and click pełen pułapek – playthrough dema gry „Riddlewood Manor”
      Kontrowersyjna kontynuacja w wersji pecetowej - recenzja remastera gry „The Last of Us Part II” Kontrowersyjna kontynuacja w wersji pecetowej - recenzja remastera gry „The Last of Us Part II”
    • Aktualności z gier komputerowych
    • Publicystyka, artykuły o grach
    • Recenzje gier komputerowych
    • Retrogranie, artykuły o grach retro
    • Sprzęt komputerowy
  • Gry bez prądu
    • Wszystko o grach planszowych
      Najnowsze artykuły - Gry bez prądu: gry planszowe, karciane, RPG
      Bojowoce do... boju? - recenzja gier planszowych „Mindbug Bojowoce: Królestwo” i „Mindbug Bojowoce: Galaktyka” Bojowoce do... boju? - recenzja gier planszowych „Mindbug Bojowoce: Królestwo” i „Mindbug Bojowoce: Galaktyka”
      Niech najlepszy potwór wygra! - recenzja gry planszowej „Potwory w Tokio: Duel” Niech najlepszy potwór wygra! - recenzja gry planszowej „Potwory w Tokio: Duel”
      Reiner Knizia i jego wariacja na temat memory – recenzja gry planszowej „Kurnik 2” Reiner Knizia i jego wariacja na temat memory – recenzja gry planszowej „Kurnik 2”
      Koniunkcja sfer i przepływ magicznej energii – omówienie “Księgi Chaosu” do gry “The Witcher RPG” Koniunkcja sfer i przepływ magicznej energii – omówienie “Księgi Chaosu” do gry “The Witcher RPG”
    • Aktualności z gier bez prądu
    • Recenzje gier bez prądu
    • Gry fabularne RPG
    • Baza gier planszowych
  • Filmy i seriale
    • Wszystko o filmach fantasy i SF
      Najnowsze artykuły - Filmy i seriale fantasy
      Miłość, śmierć i kopiuj-wklej - recenzja filmu „Mickey 17” Miłość, śmierć i kopiuj-wklej - recenzja filmu „Mickey 17”
      Gdzie jest Dante i Lady? - recenzja serialu „Devil May Cry” Gdzie jest Dante i Lady? - recenzja serialu „Devil May Cry”
      Zestawienie najlepszych odcinków "Black Mirror" Zestawienie najlepszych odcinków "Black Mirror"
      Hej ho, hej ho, do kina by się szło – recenzja filmu „Śnieżka” Hej ho, hej ho, do kina by się szło – recenzja filmu „Śnieżka”
    • Aktualności z filmów i seriali
    • Publicystyka o filmach i serialach
    • Recenzje filmów fantasy
    • Recenzje seriali fantasy
    • Recenzje płyt DVD
    • Warto znać
    • Baza filmów
    • Baza seriali
  • Literatura
    • Wszystko o książkach fantasy
      Najnowsze artykuły - Literatura - książki fantasy
      Uciekająca wiedźma – recenzja książki „Czarownica Wszechwieku" Uciekająca wiedźma – recenzja książki „Czarownica Wszechwieku"
      Czy to druga Ziemia? - recenzja książki „Wiosna Helikonii” Czy to druga Ziemia? - recenzja książki „Wiosna Helikonii”
      Coraz bliżej premiera książki „MauRycja. Iskra Przeznaczenia" Coraz bliżej premiera książki „MauRycja. Iskra Przeznaczenia"
      Pobudka wśród gruzów – recenzja książki „Kyle” Pobudka wśród gruzów – recenzja książki „Kyle”
    • Aktualności z literatury i komiksu
    • Publicystyka, artykuły o książkach
    • Recenzje książek
    • Recenzje audiobooków
    • Warto znać
    • Baza książek
  • Komiksy
    • Wszystko o komiksach fantasy
      Najnowsze artykuły - Komiksy fantasy - artykuły, recenzje
      Czy warto realizować swoje fantazje? – recenzja komiksu „Tajemnicza historia wyspy panoram” Czy warto realizować swoje fantazje? – recenzja komiksu „Tajemnicza historia wyspy panoram”
      Klasyczne Roboty i Kaczki – recenzja komiksu „Kaczogród. Atak robotów i inne historie z lat 1964–1966” Klasyczne Roboty i Kaczki – recenzja komiksu „Kaczogród. Atak robotów i inne historie z lat 1964–1966”
      Nadciągają demoniczne zastępy! – recenzja komiksu „Prorok” Nadciągają demoniczne zastępy! – recenzja komiksu „Prorok”
      Bardzo nietypowa wyspa - recenzja komiksu "Na wyspie Umpli-Tumpli" Bardzo nietypowa wyspa - recenzja komiksu "Na wyspie Umpli-Tumpli"
    • Nasze komiksy
    • Publicystyka, artykuły o komiksach
    • Recenzje komiksów
    • Pozostałe recenzje
    • Warto znać
    • Baza komiksów
  • Do piwa
    • Fantastyka do piwa
      Najnowsze artykuły - Fantastyka do piwa
      Trzy dema grozy od Feardemic: „Dark Fracture”, „Bad Cheese” i „Leftovers KO!” – gameplay z komentarzem Trzy dema grozy od Feardemic: „Dark Fracture”, „Bad Cheese” i „Leftovers KO!” – gameplay z komentarzem
      Phasmophobia SOLO – Wyzwanie Tygodnia: POWOLI I SPOKOJNIE Phasmophobia SOLO – Wyzwanie Tygodnia: POWOLI I SPOKOJNIE
      Cozy horror point and click pełen pułapek – playthrough dema gry „Riddlewood Manor” Cozy horror point and click pełen pułapek – playthrough dema gry „Riddlewood Manor”
      Czas na konkurs! Do zgarnięcia DVD „Władca pierścieni: Wojna Rohirrimów” Czas na konkurs! Do zgarnięcia DVD „Władca pierścieni: Wojna Rohirrimów”
    • Cosplaye i arty
    • Fantastyka na luzie
    • Ciekawostki z fantastyki
    • Zestawienia o fantastyce
    • OT TV
  • Wydarzenia
    Najnowsze artykuły - Wydarzenia i konwenty poświęcone fantastyce
    Poznański Festiwal Sztuki Komiksowej 2025 Poznański Festiwal Sztuki Komiksowej 2025
    BookGame 2025 - relacja z wydarzenia BookGame 2025 - relacja z wydarzenia
    3. Festiwal i Targi Gier Planszowych BookGame 3. Festiwal i Targi Gier Planszowych BookGame
    Sprzedaż biletów na BookGame 2025 wystartowała! Sprzedaż biletów na BookGame 2025 wystartowała!
  • Quizy
    Najnowsze artykuły - Quizy o tematyce fantastycznej
    Quiz: Jak dobrze pamiętasz "Świat według Ludwiczka"? Quiz: Jak dobrze pamiętasz "Świat według Ludwiczka"?
    Quiz na Halloween: Duchy w popkulturze Quiz na Halloween: Duchy w popkulturze
    Planszówkowy quiz z okazji Dnia Gier Planszowych Planszówkowy quiz z okazji Dnia Gier Planszowych
    Quiz z okazji 41. urodzin Harry'ego Pottera Quiz z okazji 41. urodzin Harry'ego Pottera
  • Generic selectors
    Exact matches only
    Search in title
    Search in content
    Search in posts
    Search in pages
Ostatnia Tawerna
Wszystkie aktualności z fantastyki
Aktualności z filmów i seriali

„Spider-Man: Poprzez multiwersum”: potwierdzono aktora głosowego dla Bena Reilly’ego

31.05.2023 Weronika Rutkowska Aktualności z filmów i seriali, Wszystkie aktualności z fantastyki
0 Dołącz do dyskusji
„Spider-Man: Poprzez multiwersum”: potwierdzono aktora głosowego dla Bena Reilly’ego
Materiały promocyjne Sony Pictures
Na kilka dni przed premierą Spider-Man: Poprzez multiwersum, oficjalne konto na Twitterze ujawniło, kto użyczy głosu Benowi Reilly'emu/Scarlet Spider. Wcześniej nie wiedzieli tego nawet pozostali aktorzy!

Już na początku maja zapowiedziano, że w filmie pojawi się Ben Reilly/Scarlet Spider. Teraz zespół mediów społecznościowych Poprzez multiwersum ujawnił, że Andy Samberg będzie tym, który podłoży głos ukochanej postaci z lat 90! Na razie nie jest jasne, jak ważna będzie rola Bena Reilly’ego w filmie.

pic.twitter.com/qY51GisX1f

— Spider-Man: Across The Spider-Verse (@SpiderVerse) May 29, 2023

Na początku tego miesiąca, reżyser Spider-Man: Poprzez multiwersum, Joaquim Dos Santos, drażnił się z fanami nie chcąc zdradzić, kto użyczy głosu bohaterowi.

Nie mogę się doczekać, aż ludzie usłyszą, kto podkłada mu głos. Nadal nie został wydany, ale kocham naszego aktora Scarlet Spider. Nawet aktorzy nie wiedzą! Wszyscy zobowiązali się do zachowania tajemnicy i nagrywają sami, więc większość z nich odkrywa wraz z publicznością, kto jest w filmie, który kręcili. Ich reakcje były dość zabawne.

– powiedział Dos Santos w rozmowie z Total Film

Po ponownym połączeniu się z Gwen Stacy, pracujący na pełny etat, przyjazny Spider-Man z sąsiedztwa Brooklynu zostaje katapultowany przez Multiverse, gdzie spotyka zespół Spider-Ludzi, których zadaniem jest ochrona samego jego istnienia. Jednakże, kiedy bohaterowie ścierają się z próbą poradzenia sobie z nowym zagrożeniem, Miles musi zmierzyć się z innymi Pająkami. Wkrótce musi na nowo zdefiniować, co to znaczy być bohaterem, aby móc ocalić ludzi, których kocha najbardziej.

– czytamy w oficjalnym opisie filmu

Miles Morales powraca na duży ekran w filmie Spider-Man: Poprzez multiwersum, który trafi do kin 2 czerwca. Inni nowi bohaterowie to Spider-Woman – Jessica Drew (Issa Rae), Spider-Punk (Daniel Kaluuya) i Pavitr Prabhakar (Karan Soni), podczas gdy nowy złoczyńca Spot (Jason Schwartzman) również wkracza do walki. Film wyreżyserowali Joaquim Dos Santos, Kemp Powers i Justin K. Thompson, a scenariusz napisał zespół Chrisa Millera, Phila Lorda i Dave’a Callahama.

Podoba Ci się w naszej Tawernie? Zapisz się do Newslettera!

Zobacz jak wygląda Przykładowy Newsletter z najpopularniejszymi wpisami.


Zobacz wszystkie opcje i wybierz inne Newslettery z interesujących Cię kategorii >>


Chcę otrzymywać e-maile z:
  • Tagi
  • aktor głosowy
  • Andy Samberg
  • Ben Reilly
  • gwen stacy
  • Hailee Steinfeld
  • Issa Rae
  • Jake Johnson
  • Joaquim Dos Santos
  • Marvel
  • Miles Morales
  • Oscar Isaac
  • Peter Parker
  • Scarlet Spider
  • Shameik Moore
  • Spider-Gwen
  • Spider-Man
  • Spider-Man 2099
  • Spider-Man: poprzez Multiwersum
  • Spider-Punk
  • Spider-Woman
Autorzy: Weronika Rutkowska
Weronika Rutkowska

Weronika Rutkowska

Jestem studentką dziennikarstwa w Krakowie i mam 21 lat. Uwielbiam pracować z ludźmi i stawiać czoła coraz to nowym wyzwaniom. Zawsze dążę do wyznaczonych przeze mnie celów, dając z siebie 120%. Mój przepis na udany wieczór to popcorn, miłe towarzystwo i dobra komedia. Jednak świat fantasy nie jest mi obcy, a zaklęcia z Harrego Pottera nie raz ułatwiają mi pisane tekstów.

Udostępnij artykuł:

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest
Polecane wpisy
10
Klasycznego Logana ciąg dalszy – recenzja komiksu „Wolverine Epic Collection. Powrót do podstaw”

Klasycznego Logana ciąg dalszy – recenzja komiksu „Wolverine Epic Collection. Powrót do podstaw”

12.05.2025 0
Odpowiedź Marvela na "Legion Samobójców", czyli Thunderbolts

Odpowiedź Marvela na "Legion Samobójców", czyli Thunderbolts

18.03.2025 0
Marvel zaprezentował pierwszy zwiastun „Ironheart”. Premiera już w czerwcu

Marvel zaprezentował pierwszy zwiastun „Ironheart”. Premiera już w czerwcu

15.05.2025 0
6,6
Co nowego na Krakoi? – recenzja komiksu „Rządy X. X-Men”, t. 1

Co nowego na Krakoi? – recenzja komiksu „Rządy X. X-Men”, t. 1

19.03.2025 0
Poprzedni artykuł
Koniec zdjęć do "The Walking Dead: Rick & Michonne"!
Następny artykuł
Aktorska wersja "Jak wytresować smoka": wiemy kto zagra główne role!
Artykuły o fantastyce, które mogą Cię zainteresować
Trzy dema grozy od Feardemic: „Dark Fracture”, „Bad Cheese” i „Leftovers KO!” – gameplay z komentarzem

Trzy dema grozy od Feardemic: „Dark Fracture”, „Bad Cheese” i „Leftovers KO!” – gameplay z komentarzem

22.05.2025
Phasmophobia SOLO – Wyzwanie Tygodnia: POWOLI I SPOKOJNIE

Phasmophobia SOLO – Wyzwanie Tygodnia: POWOLI I SPOKOJNIE

17.05.2025
Cozy horror point and click pełen pułapek – playthrough dema gry „Riddlewood Manor”

Cozy horror point and click pełen pułapek – playthrough dema gry „Riddlewood Manor”

13.05.2025
Interesujące artykuły o fantastyce
Najnowsze filmy w OT TV
Fantastyczne treści: https://ostatniatawerna.pl/

Social media Ostatniej Tawerny:
Facebook: https://www.facebook.com/ostatniatawerna
Instagram: https://www.instagram.com/ostatniatawerna
Twitter: https://twitter.com/OstatniaTawerna

Oficjalny sklep: https://ostatniatawerna.teetres.com/
Jak działają poziomy trudności w grach?
Po latach odkrywamy świat szaraczka czyli PSX 30 lat później.

Fantastyczne treści: https://ostatniatawerna.pl/

Social media Ostatniej Tawerny:
Facebook:   / ostatniatawerna  
Instagram:   / ostatniatawerna  
Twitter:   / ostatniatawerna  

Oficjalny sklep: https://ostatniatawerna.teetres.com/
Oficjalny Discord:   / discord
Tawerniane Retro Granie #6 Medal of Honor
Fantastyczne treści: https://ostatniatawerna.pl/

Social media Ostatniej Tawerny:
Facebook: https://www.facebook.com/ostatniatawerna
Instagram: https://www.instagram.com/ostatniatawerna
Twitter: https://twitter.com/OstatniaTawerna

Oficjalny sklep: https://ostatniatawerna.teetres.com/
Co sprawia, że gry wideo upadają?
Załaduj więcej... Subskrybuj
Najnowsze komentarze
  • marta - Dlaczego Piotr jest Piotrem, czyli fantastyczne oblicze pewnego redaktora
  • marta - Dinozaury i inne gady, czyli czemu Mateusz ma fantastyczne łuski
  • Karol - Nostalgiczne wspomnienia – czyli to się oglądało: „Walt Disney przedstawia”
  • mirek - Czym jest właściwie postapo?

Serial Pingwin na DVD




Chcesz być na bieżąco z nowościami?

Raz w tygodniu otrzymasz podsumowanie najciekawszych newsów, artykułów i recenzji a także informacje o aktualnych konkursach!

Chcesz z nami współpracować?

Chcesz podjąć z nami współpracę partnerską?

Napisz do nas!

Interesuje Cię reklama na naszym portalu?

Sprawdź naszą ofertę!

Tutaj nas znajdziesz
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Reklama
  • Redakcja
  • Kontakt
  • Dołącz do nas!
© Ostatnia Tawerna 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Poprzedni wpis

Koniec zdjęć do „The Walking Dead: Rick & Michonne”!

Kategoria: Aktualności z filmów i seriali

AMC ogłosiło, że sześcioodcinkowa seria ponownie połączy Ricka Grimesa (Lincolna) i Michonne (Guriry)! Będzie to jedna z trzech kontynuacji, których akcja toczy się po finale serii The Walking Dead. Zdjęcia zaczęły się w lutym, pod roboczym tytułem Summit, z dyrektorem ds. treści

Następny wpis

Aktorska wersja „Jak wytresować smoka”: wiemy kto zagra główne role!

Kategoria: Aktualności z filmów i seriali

Mason Thames i Nico Parker zagrają główne role Czkawki i Astrid w filmie Jak wytresować smoka! Thames jest najbardziej znany z Czarnego telefonu a także z występów w Walker i For All Mankind. Parker natomiast wcieliła się w postać Sarah Miller w premierowym odcinku serialu na HBO The

Go to mobile version
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.OKCzytaj więcej
× ×

Zapisz się do newslettera

Nie zawsze udaje Ci się przeczytać wszystkie nowości ze świata fantastycznego?
NIC STRACONEGO!

Zapisz się do naszego newslettera, a co tydzień otrzymasz od nas specjalny list, w którym znajdziesz najważniejsze Wieści, Artykuły, Recenzje, aktualne Konkursy i Quizy!

Zobacz dodatkowe ustawienia i wybierz, co Cię interesuje >>


Chcę otrzymywać e-maile z:
Sowa z listem od portalu Ostatnia Tawerna