Wampiry też świętują urodziny. Możecie się o tym przekonać w najnowszej zapowiedzi mrocznego i komicznego mockumentu od stacji FX.
Bohaterami nowego serialu są wampiry dzielące od stuleci jedno mieszkanie w Nowym Jorku. Mając po kilkaset lat zmagają się z trudnościami życia we współczesnym świecie – z kartami płatniczymi, którymi nie potrafią się posługiwać w delikatesach. We wszystkim pomagają im słudzy, którzy nadal pozostają ludźmi.
Oto zwiastun:
Zobacz również: Serialowy mockument „Wellington Paranormal” z pierwszym zwiastunem!
W obsadzie występują Kayvan Novak (Danger Mouse, Thunderbirds Are Go), Matt Berry (Toast of London), Natasia Demetriou (Year Friends) i Harvey Guillen (The Thundermans, The Internship). Producentami wykonawczymi i scenarzystami są Jemaine Clement i Taika Waititi, którzy stworzyli pełnometrażowy pierwowzór z 2014 roku.
Serial, liczący 10 odcinków, ma mieć premierę w marcu na stacji FX.