Od kilku lat fani domagają się solowego filmu o przygodach Czarnej Wdowy. I wygląda na to, że Marvel tych głosów poszukał. Już zatrudniono scenarzystę do napisania tej produkcji. Na razie szczegóły nie są znane, ale wcielająca się w główną rolę Scarlett Johansson już omawia swoje życzenia co do projektu.
W wywiadzie dla Entertainment Weekly, który był na temat Avengers: Infinity War, aktorka powiedziała:
Uwielbiam odgrywać tę postać. Myślę, że zdecydowanie istnieje szansa, by eksplorować tę bohaterkę – jako kobietę, która się usamodzielniła, jest niezależna i podejmuje własne decyzje, po raz pierwszy w życiu. Bo nie zawsze miała taką możliwość. Jeżeli film wpasuje się w te kryteria, to sprawi, że będę chciała wziąć w nim udział.
Do tej pory Natasha pokazywała się tylko w filmach obok męskich bohaterów – Kapitana Ameryki, Avengersów, ale nigdy nie otrzymała szansy na zaprezentowanie tylko swojej historii, zamiast bycia dodatkiem do innych.
Na razie czekamy, jak to się rozwinie.