Jak wspominaliśmy w tym newsie, najnowszy film ze stajni Marvela, o władcy Wakandy, T’Challi, radzi sobie naprawdę nieźle i bije wszelkie rekordy kasowe. Fanom tak bardzo spodobała się Czarna Pantera, że… wystosowali petycję!
Miłośnikom obrazu marzy się bowiem serial będący spinoffem produkcji. Chcą, by rozgrywał się w Wakandzie. Inicjatywę zapoczątkował Eric Hamilton, tworząc petycję online. Hamilton pragnie, by Marvel zajął się eksplorowaniem genezy technologicznie zaawansowanego społeczeństwa. Co więcej, chce także, aby udział w tym przedsięwzięciu wziął Netflix.
Zobacz również: Mark Hamill chciałby wystąpić w „Strażnikach galaktyki 3”
Mimo że pomysł jest interesujący, Netflix raczej nie weźmie w projekcie udziału. Głównie dlatego, że wszystkie przyszłe seriale Marvela przeniosą się na platformę streamingową Disneya, a więc Netflix zostanie wyłączony z produkcji MCU.
Co do samego Marvela, być może podejmie się wyzwania.
Co myślicie o pomyśle fanów?