Czas poznać prawdziwą twarz jednego z najbardziej przerażających bohaterów w historii kina. Leatherface trafi do polskich kin na Halloween. Prezentujemy polski zwiastun filmu.
Przed Halloween jesteśmy świadkami prawdziwego wysypu horrorów. W tym roku na kinowe ekrany trafi historia, która stała się inspiracją dla cyklu kultowych horrorów – Leatherface. Twórcami filmu są producenci horrorów: Piła, Poltergeist i Teksańska masakra piła mechaniczną.
Specjalne pokazy filmu odbędą się wyłącznie w okresie Halloween, od 27 do 31 października w wybranych kinach. Będzie to jedyna okazja żeby obejrzeć ten ten horror na wielkim ekranie.
W zapomnianym przez świat szpitalu psychiatrycznym na amerykańskiej prowincji przetrzymywane są dzieci o zaburzeniach tak niebezpiecznych, że medycyna nie widzi dla nich ratunku. Przemoc fizyczna i psychiczna, gwałty i terror są tutejszą codziennością. Pewnego dnia grupa pacjentów ucieka, porywając młodą pielęgniarkę. Na ich czele stoi ten, który wkrótce krwawo zapracuje sobie na przydomek Leatherface. Tropem uciekinierów rusza ambitny i bezlitosny szeryf, który okaże się przeciwnikiem godnym najgorszego psychopaty.
W rolach głównych wystąpili Stephen Dorff (Immortals: bogowie i herosi, Wrogowie publiczni, Zoolander), Lili Taylor (Obecność, Więzień labiryntu, Okup, Wrogowie publiczni) i Finn Jones (Gra o tron, Iron Fist).