• |
  • |
  • Baza fantastyki
  • Konkursy
  • SKLEP
  • English
  • Polski
Ostatnia Tawerna
  • Fantasy
  • Science Fiction
  • Horror
  • Superheroes
Ostatnia Tawerna
  • Wieści
    • Wszystkie aktualności z fantastyki
      Najnowsze artykuły - Wszystkie aktualności z fantastyki
      Najciekawsze zapowiedzi z Netflix Tudum 2025 Najciekawsze zapowiedzi z Netflix Tudum 2025
      Keanu Reeves jako anioł stróż w filmie „Cuda się zdarzają” Keanu Reeves jako anioł stróż w filmie „Cuda się zdarzają”
      „Heidi ratuje rysia” od 4 lipca tylko w kinach! „Heidi ratuje rysia” od 4 lipca tylko w kinach!
      Serialowa Rodzina Addamsów powraca do Netflixa już 6 sierpnia! Serialowa Rodzina Addamsów powraca do Netflixa już 6 sierpnia!
    • Filmy i seriale fantasy
    • Gry komputerowe fantasy
    • Książki i komiksy fantasy
    • Wydarzenia i konwenty o fantastyce
  • Gry
    • Wszystko o grach fantasy
      Najnowsze artykuły - Gry komputerowe
      W mojej wiosce nie ma słabych kart - recenzja gry „Kaya’s Prophecy” W mojej wiosce nie ma słabych kart - recenzja gry „Kaya’s Prophecy”
      Trzy dema grozy od Feardemic: „Dark Fracture”, „Bad Cheese” i „Leftovers KO!” – gameplay z komentarzem Trzy dema grozy od Feardemic: „Dark Fracture”, „Bad Cheese” i „Leftovers KO!” – gameplay z komentarzem
      Phasmophobia SOLO – Wyzwanie Tygodnia: POWOLI I SPOKOJNIE Phasmophobia SOLO – Wyzwanie Tygodnia: POWOLI I SPOKOJNIE
      Cozy horror point and click pełen pułapek – playthrough dema gry „Riddlewood Manor” Cozy horror point and click pełen pułapek – playthrough dema gry „Riddlewood Manor”
    • Aktualności z gier komputerowych
    • Publicystyka, artykuły o grach
    • Recenzje gier komputerowych
    • Retrogranie, artykuły o grach retro
    • Sprzęt komputerowy
  • Gry bez prądu
    • Wszystko o grach planszowych
      Najnowsze artykuły - Gry bez prądu: gry planszowe, karciane, RPG
      Bojowoce do... boju? - recenzja gier planszowych „Mindbug Bojowoce: Królestwo” i „Mindbug Bojowoce: Galaktyka” Bojowoce do... boju? - recenzja gier planszowych „Mindbug Bojowoce: Królestwo” i „Mindbug Bojowoce: Galaktyka”
      Niech najlepszy potwór wygra! - recenzja gry planszowej „Potwory w Tokio: Duel” Niech najlepszy potwór wygra! - recenzja gry planszowej „Potwory w Tokio: Duel”
      Reiner Knizia i jego wariacja na temat memory – recenzja gry planszowej „Kurnik 2” Reiner Knizia i jego wariacja na temat memory – recenzja gry planszowej „Kurnik 2”
      Koniunkcja sfer i przepływ magicznej energii – omówienie “Księgi Chaosu” do gry “The Witcher RPG” Koniunkcja sfer i przepływ magicznej energii – omówienie “Księgi Chaosu” do gry “The Witcher RPG”
    • Aktualności z gier bez prądu
    • Recenzje gier bez prądu
    • Gry fabularne RPG
    • Baza gier planszowych
  • Filmy i seriale
    • Wszystko o filmach fantasy i SF
      Najnowsze artykuły - Filmy i seriale fantasy
      Czy Ohana dalej znaczy rodzina? - recenzja filmu "Lilo i Stitch" Czy Ohana dalej znaczy rodzina? - recenzja filmu "Lilo i Stitch"
      Miłość, śmierć i kopiuj-wklej - recenzja filmu „Mickey 17” Miłość, śmierć i kopiuj-wklej - recenzja filmu „Mickey 17”
      Gdzie jest Dante i Lady? - recenzja serialu „Devil May Cry” Gdzie jest Dante i Lady? - recenzja serialu „Devil May Cry”
      Zestawienie najlepszych odcinków "Black Mirror" Zestawienie najlepszych odcinków "Black Mirror"
    • Aktualności z filmów i seriali
    • Publicystyka o filmach i serialach
    • Recenzje filmów fantasy
    • Recenzje seriali fantasy
    • Recenzje płyt DVD
    • Warto znać
    • Baza filmów
    • Baza seriali
  • Literatura
    • Wszystko o książkach fantasy
      Najnowsze artykuły - Literatura - książki fantasy
      Wszystko w Barcelonie naraz - recenzja książki „Wszechświat między nami” Wszystko w Barcelonie naraz - recenzja książki „Wszechświat między nami”
      Ciemność to tylko brak światła — recenzja książki „Blask fantastyczny” Ciemność to tylko brak światła — recenzja książki „Blask fantastyczny”
      Dwa tomy „Jak wytresować smoka"! Dwa tomy „Jak wytresować smoka"!
      Łowcy kontra bestie Gai – recenzja książki „Stara kobieta i smok” Łowcy kontra bestie Gai – recenzja książki „Stara kobieta i smok”
    • Aktualności z literatury i komiksu
    • Publicystyka, artykuły o książkach
    • Recenzje książek
    • Recenzje audiobooków
    • Warto znać
    • Baza książek
  • Komiksy
    • Wszystko o komiksach fantasy
      Najnowsze artykuły - Komiksy fantasy - artykuły, recenzje
      Niech krew leje się strumieniami – recenzja komiksu „Fury Max”, t. 1 Niech krew leje się strumieniami – recenzja komiksu „Fury Max”, t. 1
      Niszczycielskie ciężarówki – recenzja komiksu „Widmowa Flota” Niszczycielskie ciężarówki – recenzja komiksu „Widmowa Flota”
      Śmierć i śmiech idą w parze? – recenzja komiksu „Opowieści Grabarza” Śmierć i śmiech idą w parze? – recenzja komiksu „Opowieści Grabarza”
      Od komiksu paragrafowego do Moby Dicka…? – recenzja komiksu „Niepisane”, t. 2 Od komiksu paragrafowego do Moby Dicka…? – recenzja komiksu „Niepisane”, t. 2
    • Nasze komiksy
    • Publicystyka, artykuły o komiksach
    • Recenzje komiksów
    • Pozostałe recenzje
    • Warto znać
    • Baza komiksów
  • Do piwa
    • Fantastyka do piwa
      Najnowsze artykuły - Fantastyka do piwa
      „Elroy and the Aliens” demo – ogrywamy przygodę sci-fi w klimacie lat 90.! „Elroy and the Aliens” demo – ogrywamy przygodę sci-fi w klimacie lat 90.!
      Dwa tomy „Jak wytresować smoka"! Dwa tomy „Jak wytresować smoka"!
      Trzy dema grozy od Feardemic: „Dark Fracture”, „Bad Cheese” i „Leftovers KO!” – gameplay z komentarzem Trzy dema grozy od Feardemic: „Dark Fracture”, „Bad Cheese” i „Leftovers KO!” – gameplay z komentarzem
      Phasmophobia SOLO – Wyzwanie Tygodnia: POWOLI I SPOKOJNIE Phasmophobia SOLO – Wyzwanie Tygodnia: POWOLI I SPOKOJNIE
    • Cosplaye i arty
    • Fantastyka na luzie
    • Ciekawostki z fantastyki
    • Zestawienia o fantastyce
    • OT TV
  • Wydarzenia
    Najnowsze artykuły - Wydarzenia i konwenty poświęcone fantastyce
    Poznański Festiwal Sztuki Komiksowej 2025 Poznański Festiwal Sztuki Komiksowej 2025
    BookGame 2025 - relacja z wydarzenia BookGame 2025 - relacja z wydarzenia
    3. Festiwal i Targi Gier Planszowych BookGame 3. Festiwal i Targi Gier Planszowych BookGame
    Sprzedaż biletów na BookGame 2025 wystartowała! Sprzedaż biletów na BookGame 2025 wystartowała!
  • Quizy
    Najnowsze artykuły - Quizy o tematyce fantastycznej
    Quiz: Jak dobrze pamiętasz "Świat według Ludwiczka"? Quiz: Jak dobrze pamiętasz "Świat według Ludwiczka"?
    Quiz na Halloween: Duchy w popkulturze Quiz na Halloween: Duchy w popkulturze
    Planszówkowy quiz z okazji Dnia Gier Planszowych Planszówkowy quiz z okazji Dnia Gier Planszowych
    Quiz z okazji 41. urodzin Harry'ego Pottera Quiz z okazji 41. urodzin Harry'ego Pottera
  • Generic selectors
    Exact matches only
    Search in title
    Search in content
    Search in posts
    Search in pages
Ostatnia Tawerna
Wszystkie aktualności z fantastyki
Aktualności z komputerowych gier fantasy

Nintendo ujawnia datę i godzinę nowego Direct

18.06.2024 Krzysztof Płociński Aktualności z komputerowych gier fantasy, Wszystkie aktualności z fantastyki
0 Dołącz do dyskusji
Nintendo ujawnia datę i godzinę nowego Direct
Logo wydarzenia Nintendo Direct
Po plotkach, przeciekach oraz spekulacjach japoński gigant branży gier wreszcie ujawnił datę i godzinę swojego najnowszego wydarzenia online. Co Nintendo pokaże podczas Direct?

Nowy Nintendo Direct odbędzie się w najbliższy wtorek, 18-go czerwca. Wydarzenie wystartuje o godzinie 16:00 polskiego czasu na różnych kanałach Nintendo na YouTube. Pierwsza oficjalna zapowiedź tego wydarzenia miała miejsce w maju, lecz wtedy jeszcze nie podano szczegółów.

Na ten moment nie wiemy co dokładnie zostanie zaprezentowane podczas nowego Directa. Pewne jest jedynie, że nie dowiemy się niczego nowego o następcy Switcha. Tę informację również podano w zeszłym miesiącu. Niemal pewne są informacje związane z nową zawartością do Among Us oraz Disney Dreamlight Valley. To właśnie przypadkowe przecieki od twórców tych dwóch gier doprowadził do spekulacji odnośnie daty wydarzenia.

Czego jeszcze możemy się spodziewać? Otóż w sieci aż huczy od teorii, co dostaniemy na ostatniej prostej dla konsoli Nintendo Switch. Wśród najpopularniejszych plotek są te dotyczące zapowiedzi wyczekiwanego Metroid Prime 4, odświeżonych wersjach kilku starszych odsłon serii Legend of Zelda, a także nowych informacji o grach ze świata Super Mario. Fani po cichu spekulują także jakoby do biblioteki gier Nintendo Switch Online miały zostać dodane gry z pierwszych trzech generacji serii Pokemon (z konsol przenośnych Game Boy i Game Boy Advance). Jest to dość prawdopodobne głównie przez brak planów na wydanie jakiejkolwiek dużej produkcji na ten rok. Najbliższa większa gra z tego cyklu – Pokemon Legends Z-A – została zapowiedziana na przyszły rok.

Podoba Ci się w naszej Tawernie? Zapisz się do Newslettera!

Zobacz jak wygląda Przykładowy Newsletter z najpopularniejszymi wpisami.


Zobacz wszystkie opcje i wybierz inne Newslettery z interesujących Cię kategorii >>


Chcę otrzymywać e-maile z:
  • Źródło
  • Tagi
  • Gra komputerowa
  • Mario
  • metroid
  • nintendo
  • Switch
  • Zelda
Autorzy: Krzysztof Płociński
Krzysztof Płociński

Krzysztof Płociński

Amator popkultury. Komiksy czy gry nie mają przede mną tajemnic. Najbardziej cenię długą i wciągającą fabułę. Gadżeciarz ze słabością do figurek kolekcjonerskich.

Udostępnij artykuł:

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest
Polecane wpisy
6
Zarządzanie biznesem dla młodszych - Recenzja gry „Potion Shop Simulator”

Zarządzanie biznesem dla młodszych - Recenzja gry „Potion Shop Simulator”

21.03.2025 0
BlizzCon powróci! Fani będą musieli jednak jeszcze poczekać

BlizzCon powróci! Fani będą musieli jednak jeszcze poczekać

12.03.2025 0
9,1
Wkrocz do świata mody pełnego magii - recenzja gry „Shining Nikki"

Wkrocz do świata mody pełnego magii - recenzja gry „Shining Nikki"

08.02.2025 0
Nowy zwiastun gry "Split Fiction" już dostępny

Nowy zwiastun gry "Split Fiction" już dostępny

28.01.2025 0
Poprzedni artykuł
Obłąkany rycerz i jego surrealistyczne przygody – recenzja komiksu „Adaptacje literatury: Don Kichot”
Następny artykuł
Pierwszy trailer "Uśmiechnij się 2" już dostępny
Interesujące artykuły o fantastyce
Najnowsze filmy w OT TV
Lecimy znowu z Lethal Company.

Więcej fantastycznych treści znajdziecie na naszym portalu: 
https://ostatniatawerna.pl/​

Możecie wesprzeć nas też małą dotacją:
https://tipply.pl/@ostatniatawerna
https://streamlabs.com/ostatniatawerna/tip

Oraz w kanałach social media:
Facebook: https://www.facebook.com/ostatniatawerna
Instagram: https://www.instagram.com/ostatniatawerna

Biorący udział w streamie:
https://www.instagram.com/the_insane_spectre_/
Wracamy, bo złom zawsze się znajdzie - Lethal Company stream 10
Zobacz fragment z dema Clown Is Hungry – horroru z absurdalnym klaunem i jeszcze bardziej absurdalną pizzą. 🍕
To nie jest spokojna dostawa.
🎬 Pełny gameplay tutaj 👉 https://youtu.be/E7KMkLe852E

#clownishungry #horrorgame #indiehorror #horrorcomedy #pizza #gamingshorts #clown #scarygame #gameplay #shorts
Dostarczam pizzę do DOMU KLAUNA... i to był błąd 🍕🤡 #shorts #horror | Clown Is Hungry demo
W tym filmie sprawdzam demo gry Clown Is Hungry – nietypowego horroru komediowego, w którym dostarczam pizzę do bardzo dziwnego (i bardzo głodnego) klauna. 🍕🤡<br /><br />Gram jako Kat – dziewczyna, która ignoruje wszystkie ostrzeżenia na ulicy i mimo wszystko postanawia doręczyć ostatnią pizzę tego wieczoru. Szybko okazuje się, że to był bardzo zły pomysł... 😨<br /><br />W demie mamy głównie eksplorację, klimat grozy i pierwsze spotkanie z tym dziwnym, cyrkowym światem. W pełnej wersji twórcy zapowiadają jeszcze minigry, pułapki, postacie, z którymi będzie można wchodzić w interakcje, a także szalone wyzwania związane z pizzą. Jeśli klimat zostanie utrzymany – może być naprawdę ciekawie.<br /><br />Daj znać w komentarzu, czy czekasz na pełną wersję i czy nagrać ją na premierę!<br /><br />Więcej fantastycznych treści znajdziecie na naszym portalu: <br />https://ostatniatawerna.pl/​<br /><br />Możecie wesprzeć nas też małą dotacją:<br />https://tipply.pl/@ostatniatawerna<br />https://streamlabs.com/ostatniatawern...<br /><br />Oraz w kanałach social media:<br />Facebook:  https://www.facebook.com/ostatniatawerna/<br />Instagram:  https://www.instagram.com/ostatniatawerna/<br /><br />#clownishungry #indiehorror #horrorgame #klaun #pizza
Dostarczam pizzę do DOMU KLAUNA... co może pójść nie tak? Clown Is Hungry DEMO playthrough (horror)
Załaduj więcej... Subskrybuj
Popularne wpisy
Najciekawsze zapowiedzi z Netflix Tudum 2025

Najciekawsze zapowiedzi z Netflix Tudum 2025

Śmierć i śmiech idą w parze? – recenzja komiksu „Opowieści Grabarza”

Śmierć i śmiech idą w parze? – recenzja komiksu „Opowieści Grabarza”

Niech krew leje się strumieniami – recenzja komiksu „Fury Max”, t. 1

Niech krew leje się strumieniami – recenzja komiksu „Fury Max”, t. 1

Niszczycielskie ciężarówki – recenzja komiksu „Widmowa Flota”

Niszczycielskie ciężarówki – recenzja komiksu „Widmowa Flota”

Najnowsze komentarze
  • marta - Dlaczego Piotr jest Piotrem, czyli fantastyczne oblicze pewnego redaktora
  • marta - Dinozaury i inne gady, czyli czemu Mateusz ma fantastyczne łuski
  • Karol - Nostalgiczne wspomnienia – czyli to się oglądało: „Walt Disney przedstawia”
  • mirek - Czym jest właściwie postapo?

Serial Pingwin na DVD




Chcesz być na bieżąco z nowościami?

Raz w tygodniu otrzymasz podsumowanie najciekawszych newsów, artykułów i recenzji a także informacje o aktualnych konkursach!

Chcesz z nami współpracować?

Chcesz podjąć z nami współpracę partnerską?

Napisz do nas!

Interesuje Cię reklama na naszym portalu?

Sprawdź naszą ofertę!

Tutaj nas znajdziesz
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Reklama
  • Redakcja
  • Kontakt
  • Dołącz do nas!
© Ostatnia Tawerna 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Poprzedni wpis

Obłąkany rycerz i jego surrealistyczne przygody – recenzja komiksu „Adaptacje literatury: Don Kichot”

Kategoria: Komiksy fantasy - artykuły, recenzje

Seria, która pozwala więcej zrozumieć Adaptacje literatury wydawane przez Egmont, które są na rynku już od pewnego czasu, to całkiem dobra inicjatywa. Zwłaszcza że sam tekst działa na naszą wyobraźnię, jednak obraz przez swoją strukturę może dopowiedzieć więcej, oczywiście tylko

Następny wpis

Pierwszy trailer „Uśmiechnij się 2” już dostępny

Kategoria: Aktualności z filmów i seriali

Szczegóły fabuły Uśmiechnij się 2 nie są obecnie znane. W pierwszym filmie [uwaga, spoiler!], po zobaczeniu dziwacznego, traumatycznego wydarzenia z udziałem pacjenta, dr Rose Cotter (Sosie Bacon) zaczyna doświadczać przerażających wydarzeń, których nie potrafi wyjaśnić. Rose musi

Go to mobile version
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.OKCzytaj więcej
× ×

Zapisz się do newslettera

Nie zawsze udaje Ci się przeczytać wszystkie nowości ze świata fantastycznego?
NIC STRACONEGO!

Zapisz się do naszego newslettera, a co tydzień otrzymasz od nas specjalny list, w którym znajdziesz najważniejsze Wieści, Artykuły, Recenzje, aktualne Konkursy i Quizy!

Zobacz dodatkowe ustawienia i wybierz, co Cię interesuje >>


Chcę otrzymywać e-maile z:
Sowa z listem od portalu Ostatnia Tawerna