Opis filmu: Zafascynowana modą młoda dziewczyna przenosi się do lat 60. i spotyka swoją idolkę – oszałamiającą początkującą piosenkarkę, ale Londyn lat 60. nie jest tym, czym się wydaje.
Jeśli sami chcecie zobaczyć film, to koniecznie weźcie udział w konkursie i wygrajcie jeden egzemplarz. Zwycięzcą zostanie osoba, która udzieli najciekawszej odpowiedzi na pytanie konkursowe:
Gdybym mógł przenieść się w czasie do lat 60 wybrałbym się na premierę filmu „Dobry, zły, brzydki” z 1966 roku. Jestem wielkim fanem Clinta Eastwooda zarówno jako aktora jak i reżysera. Zaczynałem swoją pasję do Niego od tzw. „Spaghetti westernów”, czyli „Za garść dolarów”, „Za kilka dolarów więcej” czy sławnego „Dobry, zły i brzydki”. Filmy związane z Drugą Wojną Światową w tle również z udziałem Clinta Eastwooda zawsze się świetnie ogląda!!! Stare, ale zawsze Jaren, świetne filmy takie jak – „Tylko dla orłów” czy „Złoto dla zuchwałych” zrywają czapki z głów innym filmom. Później nastała era Brudnego Harrego, czyli kultowe filmy „Brudny Harry”, „Siła magnum”, „Strażnik prawa”, „Nagłe zderzenie” oraz „Pula śmierci”. Inspektor Harry Callahan, który również doczekał się dwunastu powieści – ON i jego sławna spluwa w postaci Magnum 44. Kolejne świetne tytuły to „Wyjęty spod prawa Josey Wales”, „Ucieczka z Alcatraz”, „Firefox” (pilot futurystycznego odrzutowca), „Niesamowity jeździec”, „Wzgórze Rozdartych Serc” czy „Żółtodziób”, gdzie wraz z Charlie Sheenem musi się zdać na możliwości tytułowego policyjnego żółtodzioba. W kolejnych filmach Clint również grał z samymi sławami – „Na linii ognia” z psychopatą Johnem Malkovichem oraz partnerką Rene Russo, „Władza absolutna” jako złodziej który odkupił swoje grzechy i pokonał prezydenta w postaci Genea Hackmana, a „Kosmicznych kowbojach” wraz z Tommy Lee Jonesem, Donaldem Sutherlandem oraz Jamesem Garnerem ocalił Ziemię przed katastrofą. Później jako reżyser obrazów „Krwawa profesja”, „Za wszelką cenę”, „Gran Torino” oraz „Snajper” z Bradleyem Cooperem jako pamiętnym i bohaterskim snajperem z Iraku, który niestety zginął nie na froncie, a w swoim rodzinnym kraju w tak tragiczny sposób. Doskonałe filmy, które niczym sławny Steven Spielberg czy Ridley Scott oraz wielu, wielu innych trzymają widza w napięciu do samego końca. Jak widać Clint Eastwood to zarówno kultowy i doskonały aktor oraz reżyser, który ze względu na swój wiek (91 lat) zmienił pozycję i tutaj również doskonale się sprawdza. Jak dla mnie postać kultowa, umiejąca się w czuć w bohatera (ten wzrok i kamienna mina w westernach jest bez cenna 🙂 ) jak i reżyser który wie jak to być po prostu po tej drugiej stronie. Szkoda, że takich młodych talentów jak na lekarstwo!!! Co MY zrobimy jak Clint odejdzie? Z kim bym się wybrał na seans filmowy? Z żoną, bo Ona również jak ja lubi takie „klasyki”. Chyba jesteśmy już filmowymi „dinozaurami” 😉