Predatorzy będą polować nie tylko na ludzi. Biorą na cel także słabszych przedstawicieli własnego gatunku! Widzimy to w nowej, nieocenzurowanej zapowiedzi i na krwawym plakacie.
Oto najnowszy zwiastun:
I krwawy plakat:
Oficjalny opis filmu:
Z odległych zakątków galaktyki, aż na ulice przedmieść małego miasteczka, przybędą myśliwy w wybuchowej nowej odsłonie serii „Predator” od Shane’a Blacka. Teraz, najniebezpieczniejsi łowcy będą silniejsi, mądrzejsi i bardziej śmiercionośni niż kiedykolwiek wcześniej, zmodyfikowani genetycznie poprzez połączenie ich DNA z innymi gatunkami. Kiedy młody chłopiec przez przypadek przyczyni się do ich powrotu na Ziemię, jedynie ekipa byłych żołnierzy i gderliwy nauczyciel nauk ścisłych mogą zapobiec zagładzie ludzkiej rasy.
Zobacz również: Drugi zwiastun nowego „Predatora”. Czy jest lepiej?
Za scenariusz odpowiedzialny jest Shane Black (Iron Man 3), który również stanął za kamerą widowiska. W obsadzie filmu znaleźli się między innymi: Jacob Tremblay, Boyd Holbrook, Keegan-Michael Key, Thomas Jane, Sterling K. Brown, Olivia Munn, Trevante Rhodes, Yvonne Strahovski, Alfie Allen i Edward James Olmos.
Predator trafi do kin 21 września.