Aktorka grająca Kapitan Marvel zamieściła na Twitterze zdjęcie z naszyjnikiem z logiem złożonym z symboli Ms. Marvel (Kamala Khan), Photon (Monica Rambeau) oraz Kapitan Marvel (Carol Danvers).
The Marvels ma być nie tylko drugą częścią Kapitan Marvel, ale również kontynuacją seriali WandaVision (tutaj pojawia się Photon) i Ms. Marvel (premiera na Disney+ w następnym roku). Superbohaterki wielokrotnie spotykały się na łamach komiksów, a nadchodząca produkcja ma być ważnym połączeniem świata seriali Marvela i rzeczywistości filmów kinowych. Do Brie Larson na ekranie dołączą : Teyonah Parris (Photon), Iman Vellani (Ms. Marvel) oraz Samuel L. Jackson (ponownie Nick Fury), a reżyserią zajmie się Nia DaCosta.
Dalsza obsada i szczegóły fabuły nie zostały jeszcze ujawnione przez studio. Wiemy jednak, że premiera odbędzie się 17 lutego 2023 roku. Jeśli oczywiście nie będzie dalszych opóźnień.
2-17-2023 pic.twitter.com/HqgALfNcZI
— Brie Larson (@brielarson) December 8, 2021