Mag bitewny. Księga 2

Autor: Peter A. Flannery Seria: Mag bitewny Kategoria: Fantastyka, Książki Wydawnictwo: Fabryka Słów Premiera: 02 Jun, 2020 ISBN: 9788379645725 Strony: 660 Tags:Fabryka Słów | Fantasy | Mag Bitewny | Mag bitewny. Księga 2 | Peter A. Flannery | Nasza recenzja
Kup teraz
Dodaj do biblioteczki

Nie mzasz jeszcze konta? Zarejestruj się

Opis:

„Ludzie od zawsze boją się tego, czego nie rozumieją. Będą szeptać za twoimi plecami. Śmiechy i pieśni będą cichnąć, gdy znajdziesz się obok. Ale bądź pewien, że gdy zetkniecie się z Opętanymi, każdy mężczyzna i każda kobieta w armii będzie szukać wsparcia u ciebie.”

Oto nastał czas najwyższej próby, a brzemię odpowiedzialności każdy musi unieść sam.

Tym, kto stoi pomiędzy królową a buntem magów, który wybuchnie lada chwila, jest Falko. Tylko od jego umiejętności zależy, czy i na ile uda mu się osłonić władczynię.

Królowa ma świadomość, że czas na wahania się kończy. Oto nadchodzi moment, gdy będzie musiała ulec i poświęcić osobiste szczęście dla dobra poddanych.

Magowie bitewni robią, co mogą by wzmocnić armię z walce z siłami ciemności. Do walki dołączają jednak kolejne piekielne kreatury, jeszcze silniejsze i potężniejsze. Zło zatruwa serca przerażeniem, kolejni ludzie zasilają szeregi Opętanych.

Upadek Furii wydaje się nieunikniony.

<< Powrót