Site icon Ostatnia Tawerna

Blumhouse bawi się w „Truth or Dare”. Jest już data premiery!

Przyszły rok jawi się jako kontynuacja sukcesów Blumhouse w dziedzinie horrorów. Teraz do kilku tytułów, jakie mają w planach, dołączył kolejny.

Truth or Dare to thriller, w którym niewinna zabawa w „prawdę czy wyzwanie” zmienia się w krwawą grę o przetrwanie. Grupka znajomych pada ofiarą kogoś (lub czegoś) kto rozprawia się brutalnie z każdym graczem po kolei.

W głównych rolach wystąpili Lucy Hale (Krzyk 4) i Tyler Posey (Nastoletni wilkołak). W pozostałych rolach zobaczymy Violett Beane (Flash), Nolana Gerarda Funka (Drodzy biali!), Haydena Szeto (The Unbidden) i Sophię Taylor Ali (Chirurdzy). Reżyserią zajął się Jeff Wadlow (Kick-Ass 2), a Jason Blum był producentem filmu.

Premierę zapowiedziano na 27 kwietnia 2018 roku.

Zobacz również: Nowy „Halloween” zignoruje wszystkie sequele

Truth or dare dołączy do listy premier od Blumhouse. W styczniu do kin trafi Naznaczony: ostatni klucz, czwarta część serii Noc oczyszczenia zadebiutuje 4 lipca, a nowa wersja Halloween z Jamie Lee Curtis wejdzie do kin 19 października.

W tym roku ich produkcje Split i Uciekaj! przyniosły zyski w kwocie ponad 250 milionów dolarów na każdy tytuł. Pokazywany obecnie w polskich kinach horror Śmierć nadejdzie dziś zarobił do tej pory 80 miliionów.

 

Exit mobile version