Fani serii Dragon Age muszą uzbroić się w cierpliwość. Choć rozwój Dreadwolf śledzimy już od dłuższego czasu, nadal nie wiemy, kiedy gra będzie dostępna. Wciąż możliwe jest, że premiera odbędzie się pod koniec 2024 roku, ale najnowsze informacje wskazują, że będzie trzeba czekać jeszcze dłużej. Na pocieszenia wydawcy udostępnili nowy zwiastun, zatytułowany „Thedas Calls”. Towarzyszy mu następujący tekst informacyjny:
Wejdź do Thedas, tętniącej życiem krainy surowej dziczy, zdradliwych labiryntów i błyszczących miast – przesiąkniętych brutalną walką i tajemną magią. A teraz jego los wisi na ostrzu noża.
This is Thedas. Enjoy it while it lasts. 💜
We're celebrating #DragonAgeDay with a look at the world of #Dreadwolf! pic.twitter.com/jS2Wv5B4fW— BioWare (@bioware) December 4, 2023
Dla zainteresowanych bardziej szczegółowe informacje na temat nadchodzącej gry można znaleźć w nowym poście na blogu BioWare, który z kolei ujawnia, że akcja gry toczyć się będzie w kilku różnych lokalizacjach.
Tym razem możesz zobaczyć znacznie więcej Thedas. Opuszczone, piękne Badlands Anderfels z zasłonami odległych górskich iglic. Kręte kanały i lśniące wieże Antivy, gdzie wrony mogą czaić się w każdym cieniu. Turkusowe morza Rivain z kępami zieleni i odpornymi żeglarzami. I oczywiście nie tylko. Uznaliśmy, że to najlepiej pasuje do tej opowieści chcieliśmy opowiedzieć tym razem i mamy nadzieję, że spodoba wam się tak samo jak nam! Pozwoliło nam to stworzyć o wiele więcej lokalizacji niż w poprzednich grach, w tym zarówno te, do których tęskniliście… i takie, o których nigdy nie słyszeliście wcześniej!
– informuje BioWare