Klabater, polski wydawca gier wideo, idzie za ciosem i wyda grę przygodową Apocalipsis: Harry at the End of the World na trzy nowe platformy: Playstation 4, Nintendo Switch oraz Xbox One. Deweloper gry szykuje również dodatkowe rozszerzenie.
Klabater, po ostatnim konsolowym sukcesie swojego tytułu Regalia: Of Men and Monarchs, idzie za ciosem i wraz ze studiem Punch Punk Games z przyjemnością ogłasza, że Apocalipsis: Harry at the End of the World trafi również na konsole Playstation 4, Nintendo Switch oraz Xbox One. Teraz bez względu na platformę każdy będzie mógł przemierzyć piekielne krajobrazy w poszukiwaniu utraconej miłości, napotkać stwory rodem z koszmarów i zanurzyć się w dziwnym, i strasznym, świecie średniowiecznych grafik i symboli.
Jak mówi CEO Klabatera, Michał Gembicki:
Po sukcesie naszego flagowego tytułu Regalia: Of Men and Monarchs pora, aby również gra Apocalipsis: Harry at the End of the World trafiła na konsole obecnej generacji. W ten sposób ta kunsztowna produkcja studia Punch Punk Games znajdzie zupełnie nowych odbiorców. Jestem pewien, że połączenie unikatowej szaty graficzna i klasycznej mechaniki gier przygodowych przekona do siebie graczy konsolowych, a szczególnie liczę na dobry wynik sprzedażowy na platformie Nintendo Switch.
Wraz z portami Apocalipsis trwają prace nad rozszerzeniem gry o dodatkową zawartość. Rozszerzenie gry pojawi się na wszystkie platformy już niebawem i pozwoli zobaczyć tło fabuły Apocalipsis z perspektywy nowego bohatera.
Zobacz również:
Ładna wydmuszka – recenzja gry „Apocalipsis: Harry at the end of the world”