Site icon Ostatnia Tawerna

Znamy tytuł spin-offu „Facetów w Czerni” !

Nowa odsłona klasycznej serii doczekała się swojego własnego tytułu: Men in Black International !

Nadchodząca produkcja, w której zobaczyć będziemy mogli zarówno Chrisa Hemsworth’a (seria Thora) jak i Tessę Thompson (Thor: Ragnarok), ma już najprawdopodobniej swój oficjalny tytuł. 

Collider podaje, na podstawie informacji zasięgniętej na jednym z największych brazylijskich konwentów komiksowych CCXP, że nazwa spin-offu to:

Men in Black International 

Panel dotyczący filmu zapowiedziano dopiero na sobotę, lecz jak widać, promocja produkcji mogła się już zacząć, a przynajmniej Sony z niczym specjalnie się nie kryje.

Wieść niesie że agenci Will Smith i Tommy Lee Jones nie pojawią się w spin-offie, jednak swoją rolę zapowiedziała Emma Thompson, pojawi się również Rebecca Ferguson, Kumail Najiani i Rafe Spall. Wszystko wyreżyseruje F. Gary Gray, a scenariusz został napisany przez Arta Marcuma i Matta Holloway’a.

Premierę Facetów zapowiedziano na czerwiec 2019 roku !

Exit mobile version