Site icon Ostatnia Tawerna

Znamy nowego złoczyńcę serialu „Krypton”

Prawdopodobnie w serialu Krypton pojawi się jeden z najbardziej znanych przeciwników Supermana: Generał Zod. Pod koniec ostatniego odcinka okazało się, że tajemnicza postać, grana przez Colina Salmona, to syn Lyty Zod (Georgina Campbell).

W ostatnim odcinku, o tytule House of Zod, Lyta Zod odkryła, że Colin Salmon jest jej synem. Wskazuje na to medalion z emblematem Domu Zod, który Colin nosi. Nowa postać została wprowadzona w zeszłym tygodniu i jest przywódcą grupy wojowników, którzy porwali Sega. Mężczyzna wie o zagrożeniu Brainiaca, ​​torturował przez to Sega, aby uzyskać więcej informacji. Kiedy Seg zapytał go, czy zna swojego dziadka, mężczyzna ujawnił, że miał skomplikowany związek z rodziną El.

Postać owiana jest wielka tajemnic i jeśli rzeczywiście pochodzi z przyszłości – może to być Generał Zod. Najgorszy członek rodu jest jednym z niewielu Kryptonian, który przetrwał zniszczenie planety. Wiekiem jest zbliżony do Jor-El’a. Mieszanie w drzewie genealogicznym mogło sprawić, że Zod tak naprawdę będzie wujkiem Supermana. 

Zobacz również: Nowy inspirowany postaciami z komiksów serial sci-fi „Krypton” już od dzisiaj w HBO GO

Niezależnie od drzewa genealogicznego, jeśli Generał Zod pojawi się w serialu, zajdą wielkie zmiany. Kolejny odcinek Krypton będzie miał emisję 25 kwietnia na Syfy. 

Exit mobile version