Termin opublikowania materiału nie jest przypadkowy. Dokładnie trzy lata temu poprzednia wersja filmu trafiła do kin. Teraz możemy obejrzeć drugi zwiastun i to w dwóch wersjach – czarno-białej i kolorowej. Obydwie znajdziecie poniżej.
Tym co rzuca się w oczy są ujęcia z nowym wyglądem Steppenwolfa. Poza tym znów możemy zobaczyć Darkseida, sceny z Flashem czy Cyborgiem. Wiadomo też, że w nowej wersji pojawią się również nowe fragment z Deathstrokiem (Joe Manganiello), a także z Jokerem (Jared Leto).
Poza zwiastunem do sieci trafiły także dwa nowe zdjęcia z obrazu. Jedno przedstawiające Aquamana udostępnione przez odtwórcę tej roli Jasona Momoę. Drugie na swojego Twittera wrzuciła Fiona Zheng, która była inicjatorką ruchu by wersja Ligi Snydera jednak zobaczyła światło dzienne. Na nim widać kilku członków drużyny herosów.
Wyświetl ten post na Instagramie.
An exclusive photo of #ZackSnydersJusticeLeague.#TheSnyderCut
Three years already,We did it!#UsUnited pic.twitter.com/H7VWSYRsrR— Fiona Zheng is Real #ReleaseTheSnyderPunch (@fukujang0627) November 17, 2020
Do materiału, który został usunięty po przejęciu filmu przez Jossa Whedona, Zack Snyder dokręci jeszcze kolejne pięć minut. Ostatecznie całość trwać będzie cztery godziny. Produkcja zostanie podzielona na cztery odcinki trwające godzinę każdy. Mini seria trafi na HBO Max w przyszłym roku.
Dołącz do dyskusji