Site icon Ostatnia Tawerna

„Wonder Woman” z nowym plakatem i wypełnionym akcją zwiastunem!

„Wonder Woman” wejdzie na kinowe ekrany już 2 czerwca bieżącego roku. Nic zatem dziwnego, że jej machina marketingowa nabiera coraz szybszego tempa. Dziś fani mogą zapoznać się z nowym plakatem produkcji, oraz klimatycznym zwiastunem.

Będzie to już czwarty film osadzony w kinowym uniwersum DC i drugie widowisko po „Świcie Sprawiedliwości” z tytułową bohaterką. Prezes DC Entertainment, Diane Nelson wypowiedział się o stylistyce filmu:

Fani uniwersum DC wiedzą, że wśród postaci znajdują się mroczni herosi, tacy jak Batman oraz inni, jak Wonder Woman – dający nadzieję, optymistyczni. Wydźwięk produkcji będzie odpowiadał charakterowi superbohaterki.

Zobaczcie niesamowity zwiastun produkcji:

Wcielająca się w tytułową bohaterkę, Gal Gadot opublikowała na swoim Twitterze intrygujący wpis wraz z nowym plakatem:

Uwierzcie w Cuda. Oto nowy plakat Wonder Woman!

W obsadzie oprócz Gal Gadot występują również: Chris Pine („Star Trek”), Robin Wright („Netflix’s House of Cards”), Danny Huston („X-Men Geneza: Wolverine”), Ewen Bremner („Snowpiercer: Arka przyszłości”), Saïd Taghmaoui („American Hustle”), Elena Anaya („Skóra, w której żyję”), Connie Nielsen („Gladiator, Nymphomaniac: Vol. I”) i Lucy Davis („Wysyp żywych trupów”).

Za reżyserię filmu odpowiada Patty Jenkins. Autorami scenariusza są Allan Heinberg i Geoff Johns.

Exit mobile version