Site icon Ostatnia Tawerna

„Star Wars: Tales of the Jedi” – jest pierwszy zwiastun!

Logo serialu "Star Wars: Tales of the Jedi". Lucasfilm/Disney

Ubiegła sobota była wyjątkowa dla fanów Gwiezdnych Wojen, szczególnie dla tych wyczekujących Star Wars: Tales of the Jedi. Nie tylko poznaliśmy datę premiery podczas D23 Expo, ale też otrzymaliśmy pierwszy trailer. Zwiastun daje dobry pogląd na to, co będzie nas czekać w serialu.

Tales of the Jedi będzie sześcioodcinkową antologią dziejów Jedi z czasów Wielkiej Republiki. W serialu pojawią się: młody Qui-Gon Jinn, Hrabia Dooku jako Mistrz Jedi, Mace Windu, Anakin Skywalker oraz Ahsoka Tano. Trzy odcinki będą skupiały się na postaci Ahsoki, a następne trzy na historii młodszego Dooku. Wszystkie odcinki zostaną opublikowane jednocześnie, w środę 26 października, zatem fani będą mogli od razu zagłębić się we wszystkie nieznane dotąd opowieści o kultowych postaciach z tegoż uniwersum. Tak prezentuje się pierwszy zwiastun:

Ashley Eckstein, aktorka udzielająca głosu animowanej Tano, w rozmowie z ComicBook.com nie kryła radości spowodowanej rosnącą popularnością odgrywanej przez niej postaci:

Myślę, że po prostu cieszę się na więcej Ahsoki, gdyż Ahsoka to postać powszechnie kochana przez cały fandom Star Wars. Wszyscy kochają Ahsokę, bo reprezentuje wszystko to, co dobre. Reprezentuje światło i nadzieję. Po prostu cieszę się na nowe historie, bo tak wiele ona znaczy dla fanów.  To postać, która zmieniała życia i ratowała je. Mówię to poważnie, bo jako głos Ahsoki jestem stale zapraszana na różne konwenty i wydarzenia. Praktycznie na co dzień słyszę kolejne historie, gdzie Ahsoka zmieniła czyjeś życie lub je uratowała. Niewiele postaci to potrafi.

Exit mobile version