Poczciwy olbrzym Ralph oraz wygadana Vanellope von Schweetz powrócą w tym roku w kontynuacji filmu o życiu bohaterów gier komputerowych.
Tym razem, według dostępnych materiałów oraz oficjalnego tytułu, z salonu gier wyjdziemy dalej w świat – Ralph i spółka trafią bowiem do internetu!
W sequelu wystąpią John C. Reily jako Ralph, Sarah Silverman w roli Vanellope, powrócą także Jack McBrayer jako Fix-It Felix, Jr, Jane Lynch jako sierżant Callhoun. Głosu użyczy także Alan Tudyk, który w poprzedniej części wcielił się w Króla Karmela. Do obsady dołączyli również James Corden, Ana Ortiz i Taraji P. Henson.
Drugiej części mają pojawić się gościnnie inne postacie Disneya: bohatoerowie Gwiezdnych wojen, Iron Man i Gamora oraz Judy Hopps and Nick Wilde z Zootropolis. Wystąpią w nim również Ariel, Belle, Pocahontas, Mulan, Tiana, Merida, Anna i Elsa, a także Roszponka oraz Vaiana. Głosów wszystkim księżniczkom udzielą aktorki znane z oryginałów.
Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 zadebiutuje w kinach 21 listopada.