Site icon Ostatnia Tawerna

Pierwszy zwiastun „Strażników Galaktyki vol. 3” już jest

Oficjalne logo filmu pełnometrażowego Marvel's Guardian of the Galaxy vol.3. Prawa autorskie należą do The Walt Disney Company, Marvel oraz do grafika/artysty.

Na brazylijskim Comic Conie, Marvel Studios zaprezentowało zwiastun trzeciej części „Strażników Galaktyki”. Widać w nim m.in. Willa Poultera jako Adama Warlocka.

W pierwszym materiale promującym zwieńczenie trylogii James Gunna, znaleźć można kilka ciekawych momentów. Mamy pierwsze spojrzenie na Chukwudiego Iwuji w roli Wielkiego Ewolucjonisty oraz Willa Poultera jako Adama Warlocka. Pojawienie się tego drugiego było już sugerowane w scenie po napisach drugiej części Strażników. Poza tym dostajemy też powrót Gamory (Zoe Saldana) oraz kilka różnych miejsc gdzie rozgrywać się będzie akcja. Sporo ujęć jest z jakiegoś rodzaju kosmicznego więzienia.

Na razie ciężko jednoznacznie coś wywnioskować odnośnie fabuły. Wspomniane wcześniej więzienie pewnie jest prowadzone przez Wielkiego Ewolucjonistę i Strażnicy próbują się z niego wydostać. Na początku zwiastuna jest mowa o końcu z uciekaniem przed czymś. Prawdopodobnie mowa tu właśnie o antagoniście. Jest kilka ujęć odnoszących się do postaci Rocketa, więc może jego wątek będzie kluczowy dla filmu.

Strażnicy Galaktyki vol. 3 trafią do kin piątego maja przyszłego roku. Natomiast już teraz na Disney+ można obejrzeć krótkometrażową produkcję Strażnicy Galaktyki: Coraz bliżej święta.

Exit mobile version