Site icon Ostatnia Tawerna

Pierwsze zdjęcia kostiumu protagonisty „Blue Beetle”

Materiały Prasowe

Do sieci trafiły zdjęcia z planu nowej ekranizacji komiksów DC. Widać na nich odtwórcę głównej roli w pełnym kostiumie.

Zdjęcia pojawiły się najpierw na łamach serwisu JustJaredJr. Obecny na nich jest Xolo Maridueña w kompletnym stroju superbohatera. Kostium wygląda bardzo imponująco i niewiele różni się od materiału źródłowego. W zasadzie jedyną wyraźną różnicą jest hełm. W komiksach i animacjach Jaime Reyes/Blue Beetle z reguły ma widoczne oczy i usta. Tutaj zdecydowano się na pełne zasłonięcie twarzy pancerzem.

Powyższe zdjęcia zostały zrobione na planie w Atlancie. Aktor bierze tu udział w scenie na ulicy, w której wpada na samochód lub zostaje na niego rzucony. Nie sposób stwierdzić w jakim momencie filmu użyty zostanie ten fragment.

W filmie Blue Beetle, Xolo Maridueña zagra Jamiego Reyesa, czyli wersję bohatera obecną w komiksach dopiero od 2006 roku. Heros czerpie swoją moc od mechanicznego skarabeusza z innego świata. Urządzenie po połączeniu z chłopakiem daje mu możliwość przywołania zbroi, która pozwala mu dokonywać nadludzkich wyczynów.

Produkcja ma zadebiutować w sierpniu przyszłego roku.

Exit mobile version