Site icon Ostatnia Tawerna

Nowe zdjęcia z planu „Wonder Woman 1984”

Po ostatnich doniesieniach na temat zmiany terminu premiery sequela opowieści o Diane Prince, dostaliśmy nowe zdjęcia z planu produkcji.

Ostatnio ogłoszone opóźnienie premiery Wonder Woman 1984 sprawiło, że fani serii zaczęli zastanawiać się, czy z produkcją na pewno wszystko jest w porządku. Warner Bros. tłumaczy, że był to ruch zastosowany po to, by zabezpieczyć lepszą datę pierwszego seansu nowej części historii Diane Prince. Bez względu na to czy to prawda czy nie, zdjęcia do następnej odsłony WW trwają w Wielkiej Brytanii. 

W ostatnim przypływie fotosów z planu, mamy okazję zobaczyć Diane Prince, graną przez Gal Gadot, przechadzającą się mroźnymi ulicami Londynu. Nie wiemy, w jakim celu Wonder Woman znajduje się w stolicy Wielkiej Brytanii, ale można się domyślać że może to mieć coś wspólnego z Dr. Minevrą – głównym antybohaterem filmu.

Z datą premiery zaplanowaną na czerwiec 2020 roku, raczej mało prawdopodobnym jest, byśmy zobaczyli zwiastun produkcji jeszcze w tym roku. Bardzo możliwe jest jednak to że pojawi się on na jednym z przyszłorocznych letnich Comic Conów. 

Link do zdjęć zostawiam poniżej:

Exit mobile version