Site icon Ostatnia Tawerna

Nowe plakaty promujące film „Joker”

https://www.awardscircuit.com/2019/05/29/awards-profile-2019-todd-phillips-joker-from-warner-bros/

Zaprezentowana właśnie dwa nowe plakaty z filmu „Joker” niezwiązane ze scenami pokazanymi w zwiastunach.

Wielkimi krokami zbliża się premiera Joker od Warner Bros. Promocja filmu nadal trwa, tym razem dostaliśmy dwa nowe plakaty. Zupełnie inne niż te które pojawiły się wcześniej i nawiązywały do trailerów. Oba skupiają się na tytułowej postaci granej przez Joaquina Phoenixa.

Pierwszy plakat wykorzystuje hasło „put on a happy face” (w wolnym tłumaczeniu „przybierz szczęśliwą twarz”). Widzimy na nim kartę do gry z jokerem, gdzie na górze mamy Jokera a poniżej w odwróceniu widzimy twarz Arthura Flecka.

Drugi plakat przedstawia Arthura Flecka, na którego twarzy tak jakby została zdrapana warstwa skóry, spod której wyłania się ubarwienie typowe dla oblicza Jokera.

Premiera filmu Joker już 4 października!

Exit mobile version