Site icon Ostatnia Tawerna

Nie ma jak w niebie! „Był sobie Deadpool” – nowy plakat filmu

Do sieci trafił kolejny plakat promujący ocenzurowaną wersję produkcji Deadpool 2. Te święta spędzicie z zamaskowanym najemnikiem o niewyparzonej gębie.

Ocenzurowana odsłona będzie zawierała narrację Ryana Reynoldsa, a całość przybierze formę opowieści rodem z Narzeczonej dla księcia. Pojawi się nawet Fred Savage (aktor, który wcielił się we wnuczka we wspomnianej produkcji).

Zobaczcie iście niebiański plakat filmu:

Zwiastun do filmu znajdziecie pod tym linkiem.

Przypomnijmy, że jeden dolar z każdego biletu powędruje na cele charytatywne, a dokładnie do organizacji F-ck Cancer, której celem jest walka z rakiem. Nie wiadomo jednak, czy pieniądze z dystrybucji globalnej także zostaną przeznaczone na ten szczytny cel.

Imperial Cinepix zdradził, że mamy spodziewać się 20 minut nowych scen i uderzeniową dawkę niespodzianek. Film trafi na nasze ekrany 12 grudnia 2018 roku, czyli w tym samym dniu co w Stanach Zjednoczonych.

Exit mobile version