Kim jesteśmy?Marka Ostatnia Tawerna

Portal Ostatnia Tawerna należy do firmy Bass Queen, która z powodzeniem wprowadza na polski rynek nowych mediów portale internetowe, skupiające się wokół różnych tematyk i dziedzin.

Ostatnia Tawerna – kim jesteśmy?

Witaj, Podróżniczko, witaj, Wędrowcze!

Znajdujesz się na skrzyżowaniu traktów multiwersum, na granicy fantastycznych światów, u wylotu wszystkich międzywymiarowych portali, u horyzontu zdarzeń. Wita Cię Ostatnia Tawerna.

Nasza Tawerna to przystań dla podróżników po odległych planetach, magicznych krainach, światach dawnych i przyszłych, legendarnych i potencjalnych. Możesz tu znaleźć wytchnienie, zasięgnąć informacji i poznać przewodników po królestwach mitów, futurystycznych imperiach, dystopijnych pustkowiach i otchłaniach grozy. Chcesz poznać najnowsze wieści? Zgłębić tematy spędzające sen z powiek mędrcom? Szukasz rozprawy do przeczytania nad kuflem wyśmienitego piwa? A może interesują Cię kronikarskie zapiski lub odrobina sztuki? W naszej Tawernie zaspokoisz swój głód informacji i pragnienie wiedzy.

Dlaczego Ostatnia? To obietnica i przestroga w jednym. Gdy przyjdzie Ci przekroczyć nasz próg, nieprędko zechcesz go opuścić – będzie to kres Twych poszukiwań. Miejsce, które może stać się Twoim drugim domem.
Jeśli zaś pragniesz podyskutować z innymi poszukiwaczami przygód albo przedstawić pozostałym gościom własną twórczość, zapraszamy do prywatnych sal w Piwnicy Ostatniej Tawerny.

Drzwi naszego przybytku stoją otworem przed każdą i każdym, a strażnik nie wyklucza nikogo bez względu na wygląd, wyznawane bóstwa ani strukturę organizmu. Strzeż się jednak! Jeśli zaczniesz wszczynać burdy, będzie bezlitosny.

Rozgość się więc! Oberżysta już napełnia Ci kufel…

Dane firmy Bass Queen

Bass Queen

Powstańców 60/516

05-091 Ząbki

REGON: 382387253

NIP: 5272524464

Adres korespondencyjny dla Ostatnia Tawerna

Ostatnia Tawerna

Powstańców 60/516

05-091 Ząbki

TEL: 606 424 024

Dział redakcji

Dział reklamy

Agnieszka Bot

606 424 024

E-mail:

marketing@ostatniatawerna.pl

Konta bankowe

ING Bank Śląski         SWIFT: INGBPLPW 19 1050 1025 1000 0097 1008 7553