Site icon Ostatnia Tawerna

DC Fandome – Nowy zwiastun „Gotham Knights”

Podczas DC Fandome nie mogło też zabraknąć gry o sojusznikach Batmana. Zwiastun skupia się na głównych antagonistach  produkcji – Trybunale Sów.

Narratorem tych fragmentów o dziwo jest Pingwin. Opowiada on Nightwingowi o tym jak niewiele on, Batman, komisarz Gordon czy ktokolwiek inny wiedział o Gotham. W rzeczywistości miasto od dawna jest zza kulis kierowane przez tajemnicza grupę znaną jako Trybunał Sów.

Ten materiał oferuje nam nowe i lepsze spojrzenie na członków złowrogiej organizacji. O ile kierujący nią raczej nie robią zbyt wielkiego wrażenia, to ich żołnierze – Szpony – są już zupełnie inną historią. Ci przeciwnicy wykazują się dużą siłą i zwinnością. Na pewno zapewnią oni graczom niejedną ciężką przeprawę.

Dodatkowo opublikowano też materiał zza kulis powstawania Trybunału Sów. Twórcy złoczyńców Scott Snyder i Greg Capullo opowiadają o swoich inspiracjach oraz wrażeniach odnośnie przeniesienia tych wciąż stosunkowo nowych postaci do innych mediów. Na temat wypowiedział się również jeden z szefów DC – Jim Lee.

Gotham Knights ma zadebiutować w 2022 roku.

Exit mobile version