Site icon Ostatnia Tawerna

„Bloodborne” dalej zaskakuje!

Dwa lata temu gra Bloodborne weszła na rynek i mogłoby się wydawać, że wszystko w niej zostało już odkryte. Nic bardziej mylnego! Gracze wciąż znajdują nowe tajemnice!

Jeden z fanów gry wpadł na zaskakującego przeciwnika i stoczył z nim walkę! Był to boss, który zaprezentowany został przez deweloperów na PlayStation Experience w 2014. Gigant z płonącym ostrzem wywarł wtedy na uczestnikach imprezy niebywałe wrażenie, lecz po premierze gry postać zapadła się pod ziemię i pojawiły się domysły, że boss został po prostu usunięty z oficjalnego tytułu, co po czasie okazuje się jednak nieprawdą.

Ile jeszcze niespodzianek czeka na nas w Lochach Kielicha? Możemy tylko zgadywać, ale niewątpliwie takie odkrycia sprawiają, że aż ma się ochotę wrócić do ogrywanych wcześniej tytułów. 

Zobacz również: „Assassin’s Creed: Origins” – zmierz się z Sobekiem!

Exit mobile version