Twórcy serii Pokemon pracują teraz nad ostatnimi odcinkami, w których głównych bohaterem jest Ash Ketchum. Przy okazji trwa promocja kolejnych odcinków, a najnowszy zwiastun zapowiada wielkie, ponowne spotkanie Asha, Misty i Brocka po latach!
W ciągu 25 lat od premiery serialu Pokemon, Ash Ketchum spotkał na swej drodze wielu przyjaciół i rywali. Seria Pokemon: Podróże (oryg. Pokemon: Journeys), którą oglądać możecie m.in. na platformie Netflix, przywróciła już niektórych z nich i dała okazję na kolejne, wzruszające spotkania, na które fani naprawdę czekali . To co jednak najlepsze twórcy zostawili na sam koniec.
W kolejnych dwóch odcinkach specjalnych mamy zobaczyć dwoje towarzyszy Asha, którzy wędrowali z nim na samym początku jego podróży. Widzowie śledzący serial na bieżąco mieli okazję ponownie spotkać Misty. Teraz trio zostanie uzupełnione także o Brocka, a jego powrót zapowiedziany został w specjalnym zwiastunie:
Specjalny odcinek ma nosić tytuł „Brock, Cilan and the Forest Witch!” co zdradza nam powrót jeszcze jednego ze znanych bohaterów. Tak przedstawia się jego oficjalne streszczenie:
Ash i Pikachu ponownie łączą siły ze swoimi byłymi towarzyszami podróży, Brockiem i Cilanem. Jednak Brock wydaje się być strasznie przygnębiony, ponieważ właśnie stracił swoją miłość. Nagle dziki Hatterine z niewiadomych powodów porywa Brocka. Czy Ash, Misty i Cilan mogą sprowadzić go z powrotem?
Premiera odcinka ma odbyć się już 27 stycznia.